GTA Online 3 kişilik ekip için görev önerisi

Daha fazla  
Merhabalar. 3 kişilik bir ekibiz ve GTA Online'a giriyoruz. Heist yapmak istiyoruz fakat 4 kişi olmadan yapılmıyor. 3 kişiyle operasyon tarzı görevleri nereden bulabiliriz?

300 bine kadar paramız var. Bulabilir miyiz?

Sanmam hocam bahsettiğim miktarlar hatırladığım kadarıyla 10 milyon+ civarları oyunda telefon üzerinden denizaltı alabileceğiniz siteye girip en düşük seçenekleri seçip almayı deneseniz bile 6-8 milyondan aşağı olmayacaktır diye düşünüyorum. Dediğim gibi yeni oyuncuya göre bi tık pahalı. Heist vb. yapmanız en iyisi olacaktır bence. Heist sıktığı zaman da playlist oynarsanız eğlendirecektir.

Ek olarak şu iki rehber işinizi görecektir diye düşünüyorum bir göz atabilirsiniz.
GTA V Online Heist Tüyoları
GTA V Online Para Kazanma Yöntemleri

Son düzenleme:
Sanmam hocam bahsettiğim miktarlar hatırladığım kadarıyla 10 milyon+ civarları oyunda telefon üzerinden denizaltı alabileceğiniz siteye girip en düşük seçenekleri seçip almayı deneseniz bile 6-8 milyondan aşağı olmayacaktır diye düşünüyorum. Dediğim gibi yeni oyuncuya göre bir tık pahalı. Heist vb. yapmanız en iyisi olacaktır bence. Heist sıktığı zaman da playlist oynarsanız eğlendirecektir.

Ek olarak şu iki rehber işinizi görecektir diye düşünüyorum bir göz atabilirsiniz.

Biz de paramız var sanıyoruz hocam. Teşekkürler.
Sanmam hocam bahsettiğim miktarlar hatırladığım kadarıyla 10 milyon+ civarları oyunda telefon üzerinden denizaltı alabileceğiniz siteye girip en düşük seçenekleri seçip almayı deneseniz bile 6-8 milyondan aşağı olmayacaktır diye düşünüyorum. Dediğim gibi yeni oyuncuya göre bir tık pahalı. Heist vb. yapmanız en iyisi olacaktır bence. Heist sıktığı zaman da playlist oynarsanız eğlendirecektir.

Hocam birkaç şey daha sormak istiyorum.

1-Gerald görevlerini önerir misiniz, yapmalı mıyız?
2-Görev lobisi kurulduğunda başka adamlar da geliyor. Başka adamların gelmesini istemiyoruz. Bunu nasıl yapabiliriz? Yani kendimiz o lobiyi kurabilir miyiz? Girdiğimizde bizi başka insanların lobisine atıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı