GTA Online 55 FPS geçmiyor

• Konuyu başlatan RSK06
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 1B
Ne demek istediğinizi tam anlamadım ama nasıl bulacağınızı sordunuz sanırım. Sağ üstten profil isminize basın ve profilinize girin. Açıla sayfada mesaj sayınızın altında "bul" isimli bir kutucuk olacak. Oradan bu zamana kadar açtığınız tüm konuları bulabilirsiniz.
Ne dediğinizi anlamış arkadaş. O konuya mesaj yazmam gerekiyor mu orada gözükmesi için.

Maalesef öyle olmuyor. Anlamanız için şu videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğrudur ben de GTA 4 de denedim 90 FPS civarı almıştım 1080p de dedim 4K da oynarım güzelce bir baktım 4K da 20 FPS alıyorum Allah Allah dedim 2008 oyununda nasıl 4K da oynayamam daha geçen gün Cp'yi 4K da 50 FPS civarı oynayan ben bu oyunu oynayamadım :D

Maalesef öyle olmuyor. Anlamanız için şu videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşünsene elinde en iyi sistem var 12 senelik eski bir oyunda 45 FPS alıyorsun çok saçma çok...

Düşünsene elinde en iyi sistem var 12 senelik eski bir oyunda 45 FPS alıyorsun çok saçma çok...
En azından bu arkadaş için iyi haber var. Konu sahibi, kendi sistemi ile GTA 4'ü 60 FPS ile 4K oynayabilir. Eğer olmazsa suçlu beni kabul etmeyin, izlediğim Benchmark'daki sistem seninkine çok yakındı ve 4K da 60 FPS'den fazla alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı