GTA Online arkadaş arıyorum

pismisekmekk

Centipat
Daha fazla  
Selam, ben GTA Online'da yeni sayılırım ve beraber oynayabileceğim arkadaşlar istiyorum. Eğlenerek para kasabiliriz bir şeyler deneyebiliriz veya öylesine dolaşabiliriz bana her şey olur. Arkadaş olmak isteyen buraya yazabilir ve PismisEkmekk#6839'a istek atabilir.

Selam, ben GTA Online'da yeni sayılırım ve beraber oynayabileceğim arkadaşlar istiyorum. Eğlenerek para kasabiliriz bir şeyler deneyebiliriz veya öylesine dolaşabiliriz bana her şey olur. Arkadaş olmak isteyen buraya yazabilir ve pismisekmekk#6839'a istek atabilir.

Ara sıra girebiliriz de ben de oyunu çok bilmiyorum. Yani size de oyunu pek iyi anlatamam :D. Bu arada yaş kaçtı?

Selam, ben GTA Online'da yeni sayılırım ve beraber oynayabileceğim arkadaşlar istiyorum. Eğlenerek para kasabiliriz bir şeyler deneyebiliriz veya öylesine dolaşabiliriz bana her şey olur. Arkadaş olmak isteyen buraya yazabilir ve PismisEkmekk#6839'a istek atabilir.
Sana discorddan istek attım. beraber oynayabilirim. Benim de heist yapacak arkadaşa ihtiyacım var

Geri
Yukarı