GTA Online Auto shop araba teslim etme görevi sonrası transaction failed hatası

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
GTA Online'da Auto Shop'tan arabayı müşteriye teslim etme görevi yaptım ve görevi tamamladım.
Ardından böyle bir ekran çıktı neden olmuş olabilir?

Grand Theft Auto V Screenshot 2023.06.27 - 18.55.28.40.png

Hile kullanmıyorum fakat hile satın almıştım o da para, level ve unlocktu. Yani uçma, ışınlanma vs. değildi. Hile satın almamla alakası olabilir mi? Yoksa oyunla mı alakalı?

Oyunu yeniden başlattınız mı? Eğer ban yediyseniz karakter seçim(ana karakterlerin oldugu yer) ekranında karakterinizin gözükmüyor olması lazım, gözükmüyorsa bile seçip girmeye çalışın ban yemişseniz zaten yazar. Ben ban yediğimde bir süre sonra tekrar açıldı ilk defada süreli banlıyor galiba.

Oyunu yeniden başlattınız mı? Eğer ban yediyseniz karakter seçim(ana karakterlerin oldugu yer) ekranında karakterinizin gözükmüyor olması lazım, gözükmüyorsa bile seçip girmeye çalışın ban yemişseniz zaten yazar. Ben ban yediğimde bir süre sonra tekrar açıldı ilk defada süreli banlıyor galiba.

Hocam ilk defada hile dışında ban yediyseniz 1 ay veriyor sonra ne olursa olsun perma atıyor.

Evet karakter gözükmedi fakat ALT tuşuna bastım ve kendi Online karkaterimi seçip Online'a girdim. Ancak hep ne zaman girsem aynı yerde bunkerda başlatıyor beni en son çıktığım yerden değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı