GTA Online banım hâlâ kalkmadı

priscilla

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Editör,Yazar
11 Temmuz günü GTA Online tarafından 1 ay geçici ban yemiştim. Malum oyunda para kasmak çok zor. Bende hile yapmıştım. Çok fazla sayıda bir para almadım trainer üzerinden 3milyon bir para aldım sırf hemen kosaktayı (denizaltı) alayım heist yaparım diye neyse sonra ban yedim. Bugün 11 Ağustos banım açılması lazım fakat öğlen 1 olmasına rağmen oyuna girdiğimde uyarı ekranı geliyor ve ban gözüküyor. 11 Ağustos'da bitecek diyor ama 11 Ağustostayız bilen varsa yazabilir mi? Ban yediğimiz saatte mi açılıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modcular gelsin tanklardan yapılmış robot ile dünyayı mahvetsin gece günüdüz zamanla oynasın herkesi patlatsın her yere yüzlerce araba spawnlasın. Biz para hilesi yapalım ban yiyelim mis gibi.
Rockstar için para çok önemli oldugu için oyuna çinli karakter yapıp çinli oyuncuları çekmesi sonuç bu oyun oynanamaz halde șuan.

Aynısıni yaşadım dostum adamın biri beni ışınlayıp üstüme herşeyi atıyordu benim yaptığım hile kimsenin oyun zevkini kapamaz bence

11 Temmuz günü GTA Online tarafından 1 ay geçici ban yemiştim. Malum oyunda para kasmak çok zor. Bende hile yapmıştım. Çok fazla sayıda bir para almadım trainer üzerinden 3milyon bir para aldım sırf hemen kosaktayı (denizaltı) alayım heist yaparım diye neyse sonra ban yedim. Bugün 11 Ağustos banım açılması lazım fakat öğlen 1 olmasına rağmen oyuna girdiğimde uyarı ekranı geliyor ve ban gözüküyor. 11 Ağustos'da bitecek diyor ama 11 Ağustostayız bilen varsa yazabilir mi? Ban yediğimiz saatte mi açılır
saat 6 olucak nedense hayla olmadı ticketda atamıyorum ilginç çok ilginç

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı