GTA Online Bekleme Sorunu

Graphite

Kilopat
İyi günler, GTA Online'da garaj, hangar, ev veya bunların benzeri yerlere girerken veya çıkarken aşırı derecede fazla siyah ekranda bekliyorum. Son zamanlarda bu iyice arttı. ALT+F4 yaptığımda çıkmak istiyor musunuz yazdığı zaman girme animasyonu geliyor ESC'ye basıp devam edebiliyorum ve örneğin garaja giriyor, ama bu sürekli işlemiyor. Sorunsuz veya bu yolla girdiğimde ise çıkarken haritadan düşüyorum, tek kalıyorum. Sorun yaşadığım bilgisayar Dell İnspiron 7567, normalde 5400RPM 1TB HDD vardı. O zamanlar HDD kaynaklıdır diyerek pek takmıyordum fakat daha sonradan 1TB Samsung 860 Qvo aldım ve hala aynı şekilde devam ediyor sorunum. SSD'de herhangi bir sorun yok hız değerleri normal, bilgisayar açılışında veya diğer bütün oyun ve uygulamalarda da sıkıntı yok. Tek sıkıntı GTA Online'da. Oyunu sevmeme rağmen oyun içerisinde haritadan düşeceğim diye bir yere girmekten korkuyorum ve gerçekten oyundan soğutuyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyun Steam üzerinden yüklü ve dosyaların bütünlüğünü birçok defa doğruladım.

İyi günler, GTA Online'da garaj, hangar, ev veya bunların benzeri yerlere girerken veya çıkarken aşırı derecede fazla siyah ekranda bekliyorum. Son zamanlarda bu iyice arttı. Alt+F4 yaptığımda çıkmak istiyor musunuz yazdığı zaman girme animasyonu geliyor ESC'ye basıp devam edebiliyorum ve örneğin garaja giriyor, ama bu sürekli işlemiyor. Sorunsuz veya bu yolla girdiğimde ise çıkarken haritadan düşüyorum, tek kalıyorum. Sorun yaşadığım bilgisayar Dell Inspiron 7567, normalde 5400RPM 1TB HDD vardı. O zamanlar HDD kaynaklıdır diyerek pek takmıyordum fakat daha sonradan 1TB Samsung 860 QVO aldım ve hala aynı şekilde devam ediyor sorunum. SSD'de herhangi bir sorun yok hız değerleri normal, bilgisayar açılışında veya diğer bütün oyun ve uygulamalarda da sıkıntı yok. Tek sıkıntı GTA Online'da. Oyunu sevmeme rağmen oyun içerisinde haritadan düşeceğim diye bir yere girmekten korkuyorum ve gerçekten oyundan soğutuyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyun Steam üzerinden yüklü ve dosyaların bütünlüğünü birçok defa doğruladım.

Her yıl yeni bir cevap. Oyunda bir yeri yüklerken Alt Tab atarsan patates olursun.

Her yıl yeni bir cevap. Oyunda bir yeri yüklerken Alt Tab atarsan patates olursun.
Alt tab değil, alt f4 ki, bu konu üzerinden nerdeyse 2 yıl geçmiş. Son zamanlarda gelen güncelleme ile böyle bir sorun yok. Mesaj atmadan önce konu içeriği ve tarihine bakmanızı tavsiye eder, faydalı mesajlar ile forumda iyi eğlenceler dilerim.

Alt tab değil, alt f4 ki, bu konu üzerinden nerdeyse 2 yıl geçmiş. Son zamanlarda gelen güncelleme ile böyle bir sorun yok. Mesaj atmadan önce konu içeriği ve tarihine bakmanızı tavsiye eder, faydalı mesajlar ile forumda iyi eğlenceler dilerim.
Valla cevabı yazmadan 10dk önce alt tab attığım için aynı sorunla karşılaşmıştım.

Kral aynı sorun bende hala devam ediyor. Sen bu sorunu hallettin mi? Hallettiysen çözümünü söyler misin?

Geri
Yukarı