Çözüldü GTA Online Cayo Perico prepleri tekrar ediyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DIABLO36

Hectopat
Merhabalar, Cayo Perice Heist görevini başarılı bir şekilde yerine getirdim. Yeni bir heist görevi veya yeniden de diyebiliriz, yapmak için denizlatına gittim ve bana tekrardan prep hazırlığı için sayfayı açması gerekirken tekrardan adaya gitmemi ve communications tower'ı hacklememi söylüyor. İnternette birkaç videoya baktığımda ilk görev için adaya gidip fotoğraflar çektiğimiz yerler kaybolmuyor ve görevi ileride tekrar yaparken bunlarla uğraşmayacağımız söyleniyor. Fakat bende tekrar tekrar heist yaparken prep aşaması kilitli, öncelikle adaya gidip tekrardan hack işlemlerini vs. yapmamı istiyor sürekli? Bahsettiğim videolar 6-7 ay önceye ait. Artık Cayo heistinden sonra direkt prep için görev yapmak yerine öncesinde tekrar adaya gönderilip, oradaki görevlerle mi başlıyoruz? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Cayo Perice görevini daha önceden yaptıysanız ve bitirdiyseniz tekrar yapmak istediğinizde adaya gidip tekrardan paranın yerlerini ve hedefinizin ne oluğunu oğrenmeniz için adaya tekrardan gidip o görevleri yapmak zorundasınız ama kaçış yerleri ve bazı bölgeleri önceden gözetlediyseniz tekrar gözetlemenize gerek yok.
Cayo Perice görevini daha önceden yaptıysanız ve bitirdiyseniz tekrar yapmak istediğinizde adaya gidip tekrardan paranın yerlerini ve hedefinizin ne oluğunu oğrenmeniz için adaya tekrardan gidip o görevleri yapmak zorundasınız ama kaçış yerleri ve bazı bölgeleri önceden gözetlediyseniz tekrar gözetlemenize gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam benim yaptığım görevler sıfırlanmış ondan dolayı mı?

Geri
Yukarı