GTA Online çok geç açılıyor

ereenx

Centipat
Merhaba arkadaşlar GTA Online'a dün başladım. İlk girdiğimde katılmam çok uzun sürmemişti ama şimdi resmen 40 dakika sonra belki katılıyor oyuna :( bu sorunun çözümü ne? Yardım ederseniz teşekkür ederim :)

waa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar GTA Online'a dün başladım. İlk girdiğimde katılmam çok uzun sürmemişti ama şimdi resmen 40 dakika sonra belki katılıyor oyuna :( bu sorunun çözümü ne? Yardım ederseniz teşekkür ederim :)

Eki Görüntüle 605473
40 Dakika cidden yüksek bir süre fakat eminmisiniz 40 dakika olduğuna ? Bazen 5-10 dakika insana bu denli uzun süre gibi gelebiliyor onun dışında zaten onlina girmek bir zulüm GTA 5 için.

Aynen. Story Mode girin. Oradan online geçişi yapın. Arkadaşınız varsa direkt onun serverına gidin. 3 dakika kadar sürer yoğun zamanda bile. Sorun varsa 10 dakika olduğu olur ama 40 dakika bambaşka bir şeymiş.

40 Dakika çok ciddi bir süre HDD'de kurulu olmasına rağmen benimki maxiumum 15 dakikada açılıyor.
40 dakika lafın gelişi kardeşim 20 dakika da falan açılıyor :)
Invite Only'e girmek daha hızlı ve ordan Find New Session yapın. Public lobiye atacaktır. Teşekkürler, deneyeceğim :)
Sistem ve İnternet'de etkileyebiliyor.
Dostum ama bazen senin dediğin gibide oluyor ama diğer uygulamalar tıkır tıkır çalışırken GTA Online'a ozaman da giremiyorum.
Aynen. Story Mode girin. Oradan online geçişi yapın. Arkadaşınız varsa direkt onun serverına gidin. 3 dakika kadar sürer yoğun zamanda bile. Sorun varsa 10 dakika olduğu olur ama 40 dakika bambaşka bir şeymiş.
O lafın gelişi :D diğer bir arkadaş da öyle demiş, normalde 20 dakika falan sürüyor açılması :)
İnvite mode da çoğu şey yapılmıyor o yüzden public girip görev yöneticisinden tek kalmak daha mantıklı olur.
Kusura bakma abicim sana ne cevap vereceğimi bilemedim, yanlış anlama bana yardım etmek isteyen her kişiye teşekkür ediyorum ve cevap vermeye çalışıyorum sana da teşekkürler :)
40 Dakika cidden yüksek bir süre fakat eminmisiniz 40 dakika olduğuna ? Bazen 5-10 dakika insana bu denli uzun süre gibi gelebiliyor onun dışında zaten onlina girmek bir zulüm GTA 5 için.
Onun dışında dediğinden sonraki cümle aşırı doğru :D yanlış anlama dediklerinin hepsi doğru :) Bu arada 40 dakika lafın gelişi 20 dakika falan sürüyor açılması.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı