GTA Online ekip arıyoruz

Gjalpar

Kilopat
Yer
Selendi, Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-11800H 2.30 GHz CPU

NVIDIA RTX 3060 Max Performance 6 GB 130 W Laptop GPU

16 GB DRR4 3200 MHz RAM

500 GB CRUCIAL P5 NVMe PCIe M.2 SSD

Windows 11 Pro 22H2 İşletim Sistemi

17.3" FHD 1920x1080 144Hz %100 sRGB Ekran
Meslek
Öğrenci
Criminal mastermind için 2 kişi gerek. Biz iki kişiyiz ve mikrofonla konuşuyoruz. Sizde de mikrofon olursa iyi olur. Criminal mastermind nedir? Bu soygunlar sırasında yaptığımız bir challenge (Doomsday değil, normal soygun. Doomsday için de var ama bu daha çok para getiriyor ve daha kolay.). Eğer tüm soygunları sırayla, aynı takımla ve ölmeden yaparsak 12 milyon dolar kazanıyoruz. Zaten ölsek bile gene de kurtarmanın yolu var, birçok kısayol ve glitch biliyorum. Kolayca halledip 12 milyon doları yeni gelecek güncellemede çatır çatır yiyebilirsiniz. :)

Şartlar:

1. Oyunda her gün sabah saat 11 civarı online olmak. Zaten challenge 2-3 gün içinde yapılabilir. 2-3 gün idare edersiniz.
  2. Tecrübeli olmak. Ölmememiz gerekli. Bütün soygunları önceden yapmış ve rolleri biliyor olmanız gerek.
  3. Fakir olmak. Çünkü para hilesi yapanlar challengenin ortasında bizi ekip blokluyor. Önlem için.
  4. Mikrofon ve discord zorunlu değil ancak olursa hiç yazı yazmadan çok hızlı bir şekilde halledebiliriz ve çok iyi olur.

Yardım edecek arkadaşlar kullanıcı adını versin. Sizi social club'tan ekleyip discord adresini vereceğim. Bu challenge sonrasında belki iyi arkadaşlar oluruz ve hep beraber oluruz. ;) Sadece 2 kişi gerekli. Eğer şimdi cevaplarsanız perşembe, cuma ve cumartesi günlerinde yapıp bitirebiliriz. İyi sosyaller. :kıkırda:

Gelebilirim. 30 küsür seviyeyim ama oyunu biliyorum ve fakirim. Discord gelebilirim. Gün içinde sürekli çevrim içi olabilirim.

Oyunu biliyorum. 60. seviyedeyim gelmek isterdim fakat tüm Heistlerde rol almadım ve sabah 11 civarı aktif olamıyorum maalesef. Keşke gelebilseydim rolleri video izleyerek halledebilirdim

Öncelikle cevaplarınız için teşekkürler.

Gelebilirim. 30 küsür seviyeyim ama oyunu biliyorum ve fakirim. Discord gelebilirim. Gün içinde sürekli çevrim içi olabilirim.
Sizi ekliyorum.

Kaptan-ı Derya Steam ismim. Sadece son heist zincirinin son görevini yapmadım.
Sizi de ekliyorum.

Oyunu biliyorum. 60. seviyedeyim gelmek isterdim fakat tüm Heistlerde rol almadım ve sabah 11 civarı aktif olamıyorum maalesef. Keşke gelebilseydim rolleri video izleyerek halledebilirdim
Keşke 2-3 gün idare edebilseydiniz. Teşekkür ederim yorumun için.

Kullanıcı adınız nedir?
Birçok Kaptan-ı Derya var. Siz steamden beni ekleyin. "ErenDmlpnr". @Xen @KaptaniDerya

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Community :: youtube/x3nuqi Steam profilim.
G0RD0NFR33MAN Social Club adım.
Daveti kabul edin. Hem social club hem steam.
Kaptan-ı Derya Steam ismim. Sadece son heist zincirinin son görevini yapmadım.
Steam profil linkinizi verin ya da beni ekleyin.
İmzanızdaki sistemden profilinizi buldum. İkinize de daveti yolladım kabul ederseniz şimdi başlayabiliriz.
Steam Community :: youtube/x3nuqi Steam profilim.
G0RD0NFR33MAN Social Club adım.
Neden ektiğini anlamadım. Her yerden beni silmişsin. Anlamıyorum sizi çocuk musunuz nesiniz.
Bir de engellemişsin. Cidden baya komiksin.
Oyunu yeni aldım. Ekip isterdim ama bir şey bilmiyorum. :)
Eğer önümüzdeki 2 gün gün boyu aktif olabilecekseniz beni ekleyin. ErenDmlpnr.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamda var Steam linki. Level 120 küsülerde. Sadece çalışmadığım günler sabah 11'de online olabilirim. Ayrıca yapmak için 2-3 güne gerek yok. Bir günde bile biter.
Dip not: Çoğu kişi ekliyor, kabul ediyorum fakat kimse ne için eklediğini ya da bir davet atmıyor oyuna gel diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı