GTA Online heist nasıl oluşturulur?

ikaross

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar nasıl yapacağım bunu? Evdeki odaya girince sadece Q basmalı olan geliyor. Kardeşimle oynuyoruz 2 kişilik heist oluşturamıyorum. Yardımcı olur musununz?(arada lester veriyor arayarak)

Diğer heistleri açabilmek için mekanlarına sahip olmanız gerekiyor mesela cayo perico için Kosatka'ya(denizaltı), gazino için arcade'ye(atari salonu) yeni gelen 2 görevli soygunlar içinde auto shopa sahip olmanız gerekiyor. İstediğiniz bir mekanı aldıktan sonra da başlatabilmek için CEO olarak giriş yapıp (M'den açılan menüden) mekanlardaki tahtalara gimeniz gerekiyor.

12. seviyeye ulaşmanız gerekiyor. Ardından lester sizi arayacak, bir yerde buluşacaksınız ve sizinle konuştuktan sonra soygun, evinizdeki odanızda başlatılabilir hale gelecek.

19 seviyeyim zaten.

Diğer heistleri açabilmek için mekanlarına sahip olmanız gerekiyor mesela cayo perico için kosatka'ya(denizaltı), gazino için arcade'ye(atari salonu) yeni gelen 2 görevli soygunlar içinde Auto shopa sahip olmanız gerekiyor. İstediğiniz bir mekanı aldıktan sonra da başlatabilmek için ceo olarak giriş yapıp (m'den açılan menüden) mekanlardaki tahtalara gimeniz gerekiyor.

Tam anlamadım ama bakacağım.

Şöyle, sizin dediğiniz evdeki soygun dışında benim dediğim 3-4 tane daha soygun var:
1. Cayo Perico: Ada soyuyorsunuz, onun için Denizaltı almanız gerekli.
2. Gazino: Diamond Gazinoyu soyuyorsunuz onun için Arcade yani atari salonu almanız gerekli.
3. Doomsday: Bu soygununda askeri görevleri var Facility almanız gerekiyor.
4. 2 Görevli Soygunlar: Yeni güncellemeyle eklendi, Auto Shop yani Araç servisi almanız gerekli, 2 görev yapıp soyguna geçiyorsunuz 160k kadar para veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Cayo Perico)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Gazino)
Linklerini attığım rastgele reyizin videolarına bakabilirsin soygunlar için, güzel anlatıyor.

Geri
Yukarı