GTA Online Hile

Bana çok oldu bu durum. Çok rapor yedim. Gerek hileci gibi gösterilmekten gerek aim hilesinden. Şu ana kadar hiç ban yemedim.
O hilecilerin hepsi bir süre sonra banlanıyor. Ama o bir süre uzun bir süre işte.
Ben daha çok onların suyundan gidip onlarla eğlenmeye bakıyorum. Aralarından eğlenceli oyuncularda çıkıyor.

Tüm serverdakiler bana bilendi adam herkesi en az 7-8 kere benim adım üzerinden hileyle öldürdü herkes report edeceğim falan dedi durumu anlattım ama inanmadılar ban yer miyim diye soracaktım.

Hocam, ben de hile kullanıyorum. Korkmanıza gerek yok ama bir dahaki sefere dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Hocam, ben de hile kullanıyorum. Korkmanıza gerek yok ama bir dahaki sefere dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ben hile değildim uçakla dolaşıyordum adam herkesi öldürmeye başladı hileyle ama benim adım göründü hileyle herkesi öldürüp benim adımı kullandı yani

Ben hile değildim uçakla dolaşıyordum adam herkesi öldürmeye başladı hileyle ama benim adım göründü hileyle herkesi öldürüp benim adımı kullandı yani.

İşde bunları yapan hep çinliler, Rus'lar demiyorum bu oyunda en çok içine eden çinlilerdir. Size bulaşan ya da hileyi aşırı kullanan herkes çoğunlukla Çin'li çok azıda rusdur. Sizin nickinizi kulanarak böyle bir şey yaptıysa sizin seviyenizin tecrübenizin az olduğu için yapmışdır ban yememek için. Amaç yeni başlayan bütün masum insanları oyundan arındırmak. Her serverda görmüşdürsünüz çoğunluk aynı klandan oyuncular olur. Bunun sebebiyse kendi crewindekilerle istedikleri gibi oyunu oynamakdır. Artık hilesiz bir server bulmanız imkansız. 8000 seviyelimi dersin kafanıza ufo ışınlayanmı deresiniz sizin kararınız. Bu konuda yapmanız gereken tanımadığınız kimseyle ilişkiye girmeyin. Türk olduğunuzu anlarlarsa çoğunlukla saldırmazlar, saldıranlar sizi oyundan bile çıkartabilir (yani direk sizin kontrolünüz dışında oyun kapanır). Son olarak da oyunda arkadaş edinin arkadaş ya da Crew bulursanız çok işinize yarar o zaman bir serverda türklerle rahatlıkla oynarsınız.

Daha önce de konu açmıştım ama artık yeter forum olmasa önüme geleni söyleyeceğim ama neyse. Adamın biri hileyle beni yönetiyor ben dolanırken herkes ölüyor ama ben öldürdüm olarak görünüyor yani hileyle benim adımı kullanıyor yabancılar küfrediyor. Kendimi anlatmaya çalışıyorum ama inanmıyorlar. Bu durumdan bıktım artık.

😡🤬🤬🤬

Aynısını bende yaşıyom adam beni kutuya sıkıştırmaya çalışıyor sonra patlatıyor.

Hilecilerin garajınızdaki araçlara silahlara ve her türlü itemlerinizi hiçbir şekilde yok edemez bundan korkmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı