Çözüldü GTA Online hileci peşimi bırakmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

whoiszen

Picopat
Geçen haftalarda GTA Online oynarken oyunum bir hileci tarafından kapandı. Önemsemedim çünkü hep olan bir şey idi sonraki gün tekrar girdim ve 5 defa arka arkaya oyundan attı sonrasında atmayı bıraktı ben de yeni araba alacağım için cayo perico yapmaya gittim ve heisti başlattım tam sona geldiğimde bir anda heiste girdi ve sa yazdı as yazdım ve haritaya tonlarca şey spawnladı sonrasındanda karakteri dondurdu ve etrafımda animasyonlar yapmaya başladı bende eğlenceye vurup yanıma gel fotoğraf çekilelim falan yazdım ardından ok kanka sen heistini yap dedi ve çıktı ve heisti bitirdim ardından sunucuya geri bağlandığımda beni havaya uçurup yine tonlarca şey spawnlıyordu ve sinir oldum. Alt F4 çektim sonrasında invite only sunucuya girdim geleceğini biliyordum ama merak ettim ardından geldi yine sa yazdı as yazdım, peşimi bırakmıyor kendi arkadaşımla oynamak istiyorum ama salmıyor 2 gündür girmiyorum unutur bırakır diye bundan nasıl kurtulabilirim? Aylardır oynuyorum dolu hileyle karşılaştım bazılarıyla arkadaş oldum bazılarıyla PvP attım ama hepsi gidiyordu. Laftan anlayan insanlardı ama bu arkadaş bırakmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam video 6 ay önce çekilmiş ben o zamanlarda denemiştim gayet etkili bir yöntemdi şu an çalışıyor mu çalışmıyor mu bilgim yok istiyorsan bir dene belki işine yarar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yöntemle biraz oynamayı deneyin baktınız hileci hala geliyor şu yöntemi deneyin,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkürler umarım gelmez 1 2 ay kadar böyle dururum sonrasında bırakır diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı