GTA Online Kalıcı veya Süreli Ban Kaldırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu kişilere özel bir durum olsa gerek. Teknik destek ile görüşme biçiminize de bağlıysa ekstradan, bilemeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile yapıp yapıp ban kaldırılmasını beklemek.
Ben oyunu indirmemek için arkadaşımdan oyun dosyalarını almıştım ve dosyaların modlu olduğunu söylememişti bana.
Sonrasında 93 level'lık hesabım silindi ve 1 aylık yasaklandım, Rockstar'a durumu anlattım. Yaklaşık 1 sene önce aldıkları karar ile bu tip durumlarda tabir-i caizse kimseye acımayacaklarını kibar bir dille bana ilettiler.
O yüzden hile yapmayın, modlu dosyalar ile GTA ONLINE oynamayın.

Arkadaşlar 30.03.2016 tarihinde permanent (kalıcı) ban yedim ve 1.5 günlük ugraşlarım sonucunda banı kaldırttım. Yardım isteyen olursa bu konuda söylesin.
MRB bana yardımcı olurmusun bende ban yemiştim kalıcı uzun zamandır uğraştım hiç bir sonuç alamadım çözümü nü paylaşırmısın
ben 1 aylık ban yedim nasıl kaldırıyoz
1 ay sonra kendiliğinden açılır tarihi yazıyor olması lazım

Son düzenleme:
Arkadaşlar 30.03.2016 tarihinde permanent (kalıcı) ban yedim ve 1.5 günlük ugraşlarım sonucunda banı kaldırttım. Yardım isteyen olursa bu konuda söylesin.

Kardeş biz de sınırsız ban yedik, nasıl kaldırabiliriz? Bir fikrin var mı kardeşim, yardımcı olur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mal bir sebepten ban yedim. ilk aldığımda oyunu yükledim actim oyun donuyordu, biraz oynadıktan sonra bende alt f4 cekiyordum yarısın ortasında falan sonra girdiğimde 1 hafta ban atmıslar. Tamam dedim banlıyım, sildim oyunu bir daha yüklemedim. yakın tarihte 1-1,5 yıl gecti yükledim online girdiğimde kalıcı banlandın yazdı, sonra destege falan sorunu anlatmak icin ticket attıgımda hep aynı cevap verildi. Tekrar sildim.

merhabalar ben ilk seferde bir arkadaşım bana para attı ve 1ay ban yedim sonrasında ise hesabım açılınca artık arkadaşımdan bana para atmamasını istedim o ama atıp beni banlamaya çalıştı sonrasında o da ban yedi 1ay bende afk idim sonra geldiğimde bir hacker bana para attı ben oyundan çıktım ve sonraki günde perma ban yedim çok üzüldüm çünkü oyuna verdiğim para boşa gitmişti bana yardım edebilir misin? murattkall ne olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı