GTA Online Nasıl Para Kazanılır?

Makaleler
6
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba, şu an GTA Online'da 4.000.000$'ım var. Oyunu daha zevkli hale getirebilmek için paramı katlamak istiyorum, malum şu 10.0000.000$'lık şirketlerden bende almak istiyorum :D Nasıl kolayca para kazanabilirim? Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
4 tane arkadaş bul. Pasific Standart'ı yapmaya başlayın. Setupları hardda yapın ve mümkün oldukça hızlı, ölümsüz bitirmeye çalışın. Heist'a gelince kendine %70 ver. Kalan %30'u 10'luk olarak dağıt. Heist'ı da hardda ve ölümsüz yapın. (Pasific Standart'ta Kuruma glitchi var bi araştır öyle ölmeden yaparsınız. ) Kısacası herkese sıra sıra %70 ver. Ben arkadaşlarımla böyle yapa yapa bi günde Zentorno'dan tut Adder'a kadar aldım.

Öncelikle asla hile hurdaya falan bulaşma :). Arkadaş grubunla varsa daha iyi olur heist yapın bol bol. Ve heist'e girerken düşük seviyeli arkadaş varsa çık başka ara. Yüksek seviyeli sen gibi para kazanmak isteyenlerle oyna. Düşük seviyeli bi'nevi Smurf hesaplara çok rastladım :LOL: Bol para veren yarışlara,team deathmatchlere katıl. Dediğim gibi arkadaş grubun olursa daha iyi olur. Ben arkadaşımla sırayla birbirimize veriyorduk deathmatchleri yapa yapa para kazanmıştık baya bir 9-10 milyon civarında sonra ise hunharca harcadık :cool:

Çok denedim, önce düşük seviye olanlar ölüyor. Özellikle çatışmalarda. Böyle olunca yüksek seviyeli oyundan çıkıyor, ot gibi kalıyorsunuz. 1 kere ölse sorun yok, ikincide çıkma ihtimali var, üçüncüde çıkar. Eğer arkadaşınsa 4'e kadar devam edebilir. Mümkünse seviyesi 90'dan aşağı olanı almayın. 1 yıl boyunca GTA Online oynamış birisi söylüyor bunu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı