GTA Online para harcanacak yerler nelerdir?

Zinederon

Kilopat
Yer
Ordu, Fatsa
Daha fazla  
Bütün paramı harcamak istiyorum. 130M harcadım, bir sürü araba, ev, garaj, şirket, agency, facility, clubhouse, merryweather, motorcycle club, yat, kosatka aldım. Başka alınabilecek bir şey var mı?

Arena Workshop alabilirsin. Ancak oraya özel olan araçları modifiye ederken sağlam para gidiyor. Tabi kullanması keyifli olanlar var. Kumarhanenin üstündeki penthouse alınabilir. Askeriyedeki hangarın içerisini doldurdun mu bilmiyorum ama orayı sağlam uçaklarla doldurabilirsin. Havalı bir filon olur.

Kumar vardı herhalde bas 10 milyon.
En sevdiğim.
Silahlarını upgrade edebilirsin
Evet onu yapacağım. Silahçılar dışında daha güçlü silah alabileceğimiz yerler vardı onlar nerede çıkıyor?

Arena Workshop alabilirsin. Ancak oraya özel olan araçları modifiye ederken sağlam para gidiyor. Tabi kullanması keyifli olanlar var. Kumarhanenin üstündeki penthouse alınabilir. Askeriyedeki hangarın içerisini doldurdun mu bilmiyorum ama orayı sağlam uçaklarla doldurabilirsin. Havalı bir filon olur.
Bunların hiç birini yapmadım ama yapacağım iyi gözüküyor. Arena workshop nasıl oluyor tam olarak?

@Zinederon

En sevdiğim.

Evet onu yapacağım. Silahçılar dışında daha güçlü silah alabileceğimiz yerler vardı onlar nerede çıkıyor?

Bunların hiçbirini yapmadım ama yapacağım iyi gözüküyor. Arena workshop nasıl oluyor tam olarak?

7-8 tane araba var ve çok delice modifiye edebiliyosun zıplama filan koyabiliyosun arabaya tır filan var önüne bıçak filan koyabiliyorsun sonra da arenada başkalarıyla kapıştırıbiliyosun diye biliyorum ama ben hiç yapmadım yanlışta söylüyor olabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı