GTA Online "pavel will contact you when the heist is available again" hatası

Yer
Bursa
Merhaba, cayo perico yapmıştım ilk cayo pericomu yaptım bitirdim sonra arkadaşlarımla tekrar yapmak için oyuna girdim tabloya gelince "pavel will contact you when the heist is available again" yazıyor. Heisti yapalı 3 saati geçik süre oldu ayrıca oyundan falan da çıkmıştım. Heist gelmesi için bir şey mi yapmam gerekiyor? Yoksa bekleyince gelecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, cayo perico yapmıştım ilk cayo pericomu yaptım bitirdim sonra arkadaşlarımla tekrar yapmak için oyuna girdim tabloya gelince "pavel will contact you when the heist is available again" yazıyor. Heisti yapalı 3 saati geçik süre oldu ayrıca oyundan falan da çıkmıştım. Heist gelmesi için bir şey mi yapmam gerekiyor? Yoksa bekleyince gelecek mi?

Heist tekrar mevcut olduğunda pavel sizle iletşime geçecektir diyor.

Pavel size telefondan arama olarak haber verecektir fakat siz yinede ara ara kosatkaya gidip bi kontrol edin

Araması için binalardan çıkmam gerekiyor sanırım gazinodaydım 20 dakika falan aramadı dışarı çıktım arabaya bindim hemen aradı araması için bir kosatkoda bir şey yapılacak falan diye düşünmüştüm.

Neden bu kadar problem yaşadınız anlamadım. Heist bitince konakta spawn oluyordum. Biraz rastgele takılınca arıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı