Çözüldü GTA Online Social Club bağlantısı kaldırmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

T.ArdaG

Centipat
GTA V'ye Steam üzerinden giriş yapıyorum ve birkaç gün önce hesabıma yanlışlıkla 2 cihazdan girdiğim için banlandım. Social Club hesabımın Steam ile olan bağlantısını kaldırıp aynı steam üzerinden yeni social club hesabına geçersem banım kalkar mı?

Son düzenleme:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözdüm size de çözümü belirtmek istiyorum ban yediğiniz zaman Social Club Steam veya Epic Games bağlantısını kaldırmak için banınızın bitmesini beklemeniz gerekmekte ama eğer banınız yoksa hesabın sizin olduğunu belli olan bir ekran görüntüsü istiyorlar.
Not: Hemen cevap almak istiyorsanız superchat yöntemini kullanın.
GTA V'ye Steam üzerinden giriş yapıyorum ve birkaç gün önce hesabıma yanlışlıkla 2 cihazdan girdiğim için banlandım. Social Club hesabımın Steam ile olan bağlantısını kaldırıp yeni hesaba geçersem banım kalkar mı?
Şu andaki hesabından Steam bağlantısını kaldırsan bile GTA Online oynayamazsın. Yeni açacağın Social Club hesabına yeni bir GTA V alman gerekir.

Peki aile paylaşımı ile yeni bir Steam hesabına geçsem banım kalkar mı?
Hesap engeli Social Club hesabına atılır. Social Club hesabına bağlamış olduğun ( Steam, Epic ) hesaplara da işler. Aile paylaşımı yapman hesabının engelini kaldırmaz. Sahip olduğun GTA V zaten bir Social Club hesabına işlendiği için paylaşıma açık da olsa Online oynayamazsın.

Hesap engeli Social Club hesabına atılır. Social Club hesabına bağlamış olduğun ( Steam, Epic ) hesaplara da işler. Aile paylaşımı yapman hesabının engelini kaldırmaz. Sahip olduğun GTA V zaten bir Social Club hesabına işlendiği için paylaşıma açık da olsa Online oynayamazsın.
kusura bakma ama sen gta v bedava olduğunda stokladıysan birini bana verebilir misin?

Arkadaşlar sorunu çözdüm size de çözümü belirtmek istiyorum ban yediğiniz zaman Social Club Steam veya Epic Games bağlantısını kaldırmak için banınızın bitmesini beklemeniz gerekmekte ama eğer banınız yoksa hesabın sizin olduğunu belli olan bir ekran görüntüsü istiyorlar.
Not: Hemen cevap almak istiyorsanız superchat yöntemini kullanın.

Çözüm

Geri
Yukarı