GTA Online ve MTA farklılıkları nedir?

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Zamanında MTA: SA'da MTA-TR serverlarından çıkmazdık. Bir ton dost, arkadaş edinmiştik. Yıllar sonra GTA Online'a başlayayım diyorum. Ancak GTA Online'ı birkaç kez denememe rağmen tam çözemedim. MTA'daki gibi her türlü şey var mı? Yani yarıştır, çarpışan arabalar, zombi modları veyahut roleplay falan. Oynarken bunların emaresine bile denk gelmemiştim ancak sizlere de sormak istedim.

Roleplay hariç söylediğin modlar GTA Online'n içerisinde bulunuyor.

Roleplay moduda GTA Online'da bulunuyor fakat serverların kendilerine ait launcherları var onları indirip onların üzerinden bağlanman gerekiyor. FiveM olarak araştırma yaparsan anlayabilirsin.

Bu arada bahsettiğiniz GTA Online'ı GTA 5'n Online modu olarak varsayıyorum çünkü diğer oyunların Online modları yok kendi içlerinde.

Roleplay hariç söylediğin modlar GTA Online'n içerisinde bulunuyor.

Roleplay moduda GTA Online'da bulunuyor fakat serverların kendilerine ait launcherları var onları indirip onların üzerinden bağlanman gerekiyor. FiveM olarak araştırma yaparsan anlayabilirsin.

Bu arada bahsettiğiniz GTA Online'ı GTA 5'n Online modu olarak varsayıyorum çünkü diğer oyunların Online modları yok kendi içlerinde.
Çok teşekkür ediyorum. Yani Gta Online'da MTA'daki gibi server sisteminden ziyade herkes kendi launcherini kurmuş diyorsunuz doğru mu anladım? :)

Yeni konular

Geri
Yukarı