GTA Online Yeni Başlayanlara Tavsiyeler

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTA Online'a yeni başladım. Para kasmak istiyorum hile kesinlikle yapmayacağım. Nasıl para kasarım, ilk neler almalıyım? Tavsiyede bulunursanız hem bana hem konuyu sonradan okuyacak arkadaşlara yardımcı olmuş olur.

Dostum basit iş. Haritayı aç, tavuk işareti olan yere git sonra tavuk topluyorsun parçalıyorsun. Satmak için haritadan teslimat noktasını seçiyorsun ve satıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
3x veya 2x RP ve GTA doları veren haftalık oyun modları oluyor. Onları günde 1-2 saat oynasan çok rahat para kasarsın.

Hatırı sayılır süre Online oynadım, 46M param vardı bıraktığımda. Şu tavisyeleri verebilirim;
  • İlk önce başkalarının Heist'larına katılarak başlarda para kazanmalısın.
  • Heist'lardan kazandığın para ile kendi işletmeni kurmalısın, kendi işletmelerinden hatırı sayılır gelir elde ediyorsun. (MC Club, kara para aklama, Meth Lab gibi vs.)
  • Kendi işletmelerinin görevlerini ihmal etmemelisin, başka işletmelerden oyuncular "pack collect" olayını yaparsa işlerini sabote etmelisin.
  • Hızlı gelişmek istiyorsan Deahmatch, LTS gibi etkinliklerden uzak durmalısın.
  • İşleri biraz büyüttüğünde şirket, facility gibi işlere de girmen gerek.
  • Yeni gelen etkinliklere önem vermelisin çünkü daha fazla RP ve $ veriyorlar.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Keyifli oyunlar.

Bak kardeşim, ne yapacaksın biliyor musun? Önce heist oynayarak 1-1.5M kasacaksın sonra bir şirket alacaksın. Sonra 200K'ya bir de depo alacaksın. Kutu çalacaksın ve satacaksın GGWP.

Bu oyunda en kolay ve zevkli parayı şirket kurup araba satarak kazanırsın. Eğer 2-3 arkadaşın varsa bunker alıp da güzel para kazanılıyor. MC işlerine girme hem zahmetli hem de söylediklerime göre getirisi az.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı