GTA Online'a giremiyorum

İşletim sistemi
Windows 10

raknhocam

Megapat
Makaleler
7
Yer
İzmir, Şirinyer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD XFX SWFT 309 RX 6700XT
AMD Ryzen 5 5600
ASUS ROG STRIX B550-F
ASUS ROG STRIX 650G
Phanteks Eclipse G360A
Patriot Viper Steel 2x8GB 4000MHz CL19
Kingston NV2 500GB
ID-Cooling SE 214XT ARGB
GIGABYTE G24F-2 + Acer SA230ABI
Dierya DK61E
ASUS ROG Keris
HyperX Cloud Core
Arkadaşlar merhaba.
Öncelikle oyunu Epic Games'ten bedavaya aldım. Aldığım zaman indirip oynamıştım ve hiçbir sorun çıkmamıştı. Sonra kimse oynamıyor diye silmiştim ve sonra tekrar indirdim ama oyunu açarken ilk başta "Initalizing Social Club" yazıyor. Sonra da "Verifying game ownership is taking longer than usual"diye bir hata alıyorum. Sonra oyun açılıyor ama GTA Online ile ilgili hiçbir şey yapamıyorum ve GTA Online'a girmeye çalıştığımda beni uzun süre bekletiyor. Daha sonra bir uyarı çıkarıyor. Uyarıda "Timed out loading player data. Please return to Grand Theft Auto V and try again later" yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
Öncelikle oyunu Epic Games'ten bedavaya aldım. Aldığım zaman indirip oynamıştım ve hiçbir sorun çıkmamıştı. Sonra kimse oynamıyor diye silmiştim ve sonra tekrar indirdim ama oyunu açarken ilk başta "ınitalizing Social Club" yazıyor. Sonra da "verifying Game ownership is taking longer than usual"diye bir hata alıyorum. Sonra oyun açılıyor ama GTA Online ile ilgili hiçbir şey yapamıyorum ve GTA Online'a girmeye çalıştığımda beni uzun süre bekletiyor. Daha sonra bir uyarı çıkarıyor. Uyarıda "timed out loading Player data. Please return to Grand Theft Auto v and try again later" yazıyor.

Modeminizi resetlemeyi deneyin arkadaşımdada buna benzer bir sorun vardı. Aynı şeyi önerdim düzeldi.

Geri
Yukarı