GTA Online'da 5 TL'ye 100 milyon dolar güvenilir mi?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bir de ayıp olmayacaksa bir şey soracaktım. Instagram'da ara sıra görüyor işte 5 TL'ye 100M GTA parası. Bunlar güvenilir midir? Biraz araştırıp hesaba hileyle para kastıklarını öğrendim ban yer miyim bu yüzden?

100M altı ban yeme şansın az. O ve üstü direkt riskli sayılabilir. 50M birkaç gün sonra bir daha alabilirsin. Ayrıca zor bir işlem değil. Youtube üzerinde videolar mevcut. 5 TL vermeye değmez.

Peki, hepinize teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Hayır değil. İki yöntem var ikisi de hesabınıza modlu para olarak geçiyor. Zaten 100M alıp ne yapacaksınız ki? Oyunun asıl amacı yoktan kazanmak. Zirveye başlangıçtan ulaşınca oyunun bir zevki kalmayacak bana göre.

Oyunun amacını öyle olduğunu biliyorum ama pek sabırlı bir insan değilim. Daha çok bir şeyleri satın alıp kullanmayı seviyorum. Ama söylediğinizi de bir denerim.

Bir de ayıp olmayacaksa bir şey soracaktım. Instagram'da ara sıra görüyor işte 5 TL'ye 100M GTA parası. Bunlar güvenilir midir? Biraz araştırıp hesaba hileyle para kastıklarını öğrendim ban yer miyim bu yüzden?
Yapma ban yiyebilirsin. Eğer merak ediyorsan diğer hesaplara yap zaten o kadar hesabı ne yapacaksın.

100M altı ban yeme şansın az. O ve üstü direkt riskli sayılabilir. 50M birkaç gün sonra bir daha alabilirsin. Ayrıca zor bir işlem değil. YouTube üzerinde videolar mevcut. 5 TL vermeye değmez.

Teşekkürler, kendim deneyeceğim o zaman.(Yan hesapta)
Yapma ban yiyebilirsin. Eğer merak ediyorsan diğer hesaplara yap zaten o kadar hesabı ne yapacaksın.

Aradığım yorum.

Geri
Yukarı