GTA Online'da araba satılmıyor

Enes_1311

Hectopat
Daha fazla  
GTA Online'da arabamı satmaya çalıştığımda bu şekilde bir uyarı alıyorum. Nasıl satabilirim bu arabayı?

Dosya Ekleri

• 1661677472089.png
    1661677472089.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 36
Bu konuyla ilgili birkaç yıl önce şöyle bir yorum yapılmış:

1.png

Oyun, arabanın yasal şekilde alınmadığını düşündüğü/sandığı için sattırmıyormuş.
Tek seçeneğinizin Rockstar desteğe ticket açmak olduğunu belirtmiş.

Ayrıca konunun devamında moderatör arkadaş konu sahibine herhangi bir glitch yapıp yapmadığını, mod kullanarak para oluşturup oluşturmadığını sormuş.

Konu sahibi de Doomsday'in ikincisi yani Bogdan soygununda birkaç glitch yaptığını söylemiş. Bunla da ilgili olabilir.

2.png

Son düzenleme:
Bu konuyla ilgili birkaç yıl önce şöyle bir yorum yapılmış:

Eki Görüntüle 1498755

Oyun, arabanın yasal şekilde alınmadığını düşündüğü/sandığı için sattırmıyormuş.
Tek seçeneğinizin Rockstar desteğe ticket açmak olduğunu belirtmiş.

Ayrıca konunun devamında moderatör arkadaş konu sahibine herhangi bir glitch yapıp yapmadığını, mod kullanarak para oluşturup oluşturmadığını sormuş.

Konu sahibi de Doomsday'in ikincisi yani bogdan soygununda birkaç glitch yaptığını söylemiş. Bununla da ilgili olabilir.

Eki Görüntüle 1498760

Diğer arabaları satmaya çalıştığımda bütün arabalar satılıyor bir tek bu satılmıyordu. Glitch yapıyorum. Cayo perico replay glitch. Ama bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ve bu arada arabayı da galeriden satın almıştım.

Diğer arabaları satmaya çalıştığımda bütün arabalar satılıyor bir tek bu satılmıyordu. Glitch yapıyorum. Cayo perico replay glitch. Ama bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ve bu arada arabayı da galeriden satın almıştım.
Aynısı bana çok önceden satın aldığım arabaların bazılarında oldu. Ben de araba kopyalama ve Cayo Perico tekrar oynama açıklarını kullanıyorum. Muhtemelen kullandığımız açıklardan kaynaklanıyor ama çözümü nedir bilinmez.

Geri
Yukarı