GTA Online'da arkadaşların sunucularına katılınamıyor

MaryoÖmer

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, sorunum şu ben GTA Online'ı arkadaşımla birlikte oynamak istiyorum ancak arkadaşımın bulunduğu oturuma giremiyorum, zaman aşımına uğradığına dair bir uyarı geliyor sonra beni başka bir sunucuya atıyor. "Find New Session" butonuna bastığım zaman da beni aynı sunucuya atıyor ya da hiç oyuncu olmayan veya 1-2 oyuncu bulunan sunuculara atıyor. Arkadaşımın ise 24-25 kişilik sunuculara girdiğini gördüm. Bu durum her Online girdiğimde oluyor. Nasıl arkadaşımın sunucusuna bağlanabilirim? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi yapıyoruz ancak eşleşemiyoruz bir de friend server açarak deneyelim, teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim yardımınız için sağ olun. Friend only server açarak deneyeceğim bir de.

Yalnız bir şey daha sormak istiyorum, arkadaşımı Heist'e davet etmek istediğim de arkadaşımın yanında blocked yazıyor, bu durumun rankla bir alakası olabilir mi?
İnternet proxylerinizde bir uyumsuzluk var büyük ihtimal size durumu şöyle açıklayabilirim, GTA V de oyuncular ortak Rockstar serverına bağlı değildir oyuncular birbirine bağlıdır CS-GO, Valorant gibi oyunlarda oyuncular direk sunucuya bağlıdır.

İnternet proxylerinizde bir uyumsuzluk var büyük ihtimal size durumu şöyle açıklayabilirim, GTA V de oyuncular ortak Rockstar serverına bağlı değildir oyuncular birbirine bağlıdır CS:GO, Valorant gibi oyunlarda oyuncular direk sunucuya bağlıdır.

Peki bu durumu nasıl çözebiliriz?
Yani ben TurkNet kullanıyorum arkadaşım Türk Telekom kullanıyor, bununla alakalı olabilir mi?

GTA 5 internet sağlayacığı sorunu vb. önceden bir arkadaşımın başına gelmişti. Nasıl çözdü tam hatırlamıyorum fakat sorun buydu.
Teşekkür ederim yardımınız için.
Arkadaşınızla hala iletişimdeyseniz sorabilir misiniz acaba rica etsem?

Bir de sorunun DNS ile alakası olabilir mi? DNS ayarlarımı değiştirmeyi deneyeceğim bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı