GTA Online'da bir süre sonra FPS düşüyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
RAM
6 GB DDR3
Ekran kartı
GT740M
İşlemci
i5 4200U
Bundan önce ısınma sorunu vardı, bunu termal macunu yenileyerek düzelttim. Hatta diğer oyunlarda da drop giriyordu ve termal macunla diğer oyunlar düzeldi ama GTA Online'da yine kalıntılar kaldı. Oyuna giriyorum, başlangıçta araba sürüyorum ve Bunker'a kadar gidiyorum (bunker şehir dışında). Supplies işlerini hallettikten sonra şehre dönüyorum, bunları tamamlarken 40 dakika gözden çıkıyor. Şehre dönüyorum ve dropların ardı arkası kesilmiyor. Tabii o kadar çok drop yemiyorum ama yine de 1-2 saniyelik droplar görüyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? Public sunucularında sürekli tekim bu arada, tek olunca 50-40 FPS arası oynuyorum ve SSHD kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce kullandığım Laptop'a benzer bir sisteminiz var, markasını bile tahmin edebiliyorum aslında. Her neyse, aynı sistemde oynarken onda da aynı şekilde Online'da kasma başlıyordu, özellikle gece olunca dahada kötüleşiyor. GTA V zaten optimizasyon olarak sorunlu, ayrıca oyuna güncelleme getire getire daha fena yaptılar, resmen kaçak kat çıktılar oyuna. Online daha beter sorunlu. Tabii sisteminizde eski, normal.

Geri
Yukarı