GTA Online'da Cheat Engine ile ban yeme riski var mı?

Grand rp gibi sunucular daha zevkli bence onlinedan.
Fivem oynuyordum 2022 den sonra saldım sanırsam şuan Fivem -13 ler ve RP den anlamayan veletler dolu diye duydum

Her şekilde yersin. Miktarı önemli değil. Arkadaşım 10M basmasına rağmen 1 ay ban yedi.

Bizde yaptık evet toplam 110M. Bastik 3 gün de toplam ,ben ve arkadaşım 1 ay ban öbürüde perm ban yedi IP.

Fivem oynuyordum 2022 den sonra saldım sanırsam şuan Fivem -13 ler ve RP den anlamayan veletler dolu diye duydum

Bizde yaptık evet toplam 110M. Bastik 3 gün de toplam ,ben ve arkadaşım 1 ay ban öbürüde perm ban yedi IP.
Fivem daha hard rp sanırım grand onlineın gelişmiş versiyonu gibi bence.

FiveM oynuyordum 2022'den sonra saldım sanırsam şu an FiveM -13'ler ve RP'den anlamayan veletler dolu diye duydum.

Bizde yaptık evet toplam 110M. Bastik 3 gün de toplam, ben ve arkadaşım 1 ay ban öbürüde perm ban yedi IP.

Tabii yersin reis. 110 milyon ne ben bu taktiğin çıktığı yıllardan belli kullanıyorum ve ban yemedim. Gidip primo alıp onu 10 milyona satarsan ban yersin tabii. Primo alıp 300 bine satıyorum. Max gördüğüm tutar 500 bin. Levelin 10 ve 1 veya 2 günde 20 milyon kasıyorsan adamlar kör değiller fark ederler. Tabii bu taktiği gördüğümden belli almadığım araba almadığım silah kalmadı. 1 günde 1 kez yapıyorum. Ban yiyen arkadaşlar hile nasıl yapılır bilmeyenler ben sana söyleyeyim.

Hile kullanacağım ban yer miyim? Bu nasıl bir soru. Hayatımda bu kadar boş bir konu daha görmedim. Bu şey gibi "banka soydum tutuklanır mıyım?" Saçma sadece.

Eskiden chet engine hile yapınca yemiyordun ama şuan yapınca yeme riskin çok illa yapacaksan başka progamlar var youtubede gazino oyununda yapıyordu o hileyi yap ve miktarı abartmadan yap ki ban yeme harcamayıda abartma yavaş yavaş harca genede ban yiyebilirsin.

Abartmadığın sürece bir şey olmaz diye düşünüyorum. Oyundaki her şeyi almıştım, modlu arabalarım da var. Geriye 60 milyon da para var, level olarak 120 yetiyor zaten üstü gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı