GTA Online'da hileci IP adresini buldu

Chatten benim adıma mesajlar da yazdı bu da hilenin bir özelliği midir?

Evet hatta o hileden adam öldürdüğünde dahi senin adına öldürmüş olarak gösterebiliyor bu kadar adileşti bu oyun hileciler istediklerini yapıyor.
Birkeresinde hilecinin biri benim adıma milleti öldürmüş gösterip SS almış seni banlattıracağım vs demişti.

Chatten benim adıma mesajlar da yazdı. Bu da hilenin bir özelliği midir?
Evet, böyle şeyler yapılabiliyordu en son hatırladığım kadarıyla. Kendi kullanıcı adlarını, istedikleriyle değiştirebiliyorlar. Daha önceden lobiye tekrar katılmadan olmuyordu fakat değişmiş olabilir. Onun dışında yeni yollar geldiyse bilemem. Uzun süredir oynamadım.

Statik IP adresi kullanmıyorsanız, muhtemelen CGN IP bloğuna dahil olduğunuz varsayımında bulunarak, bu durumu umursamayın diyorum.
CGN, Mevcut olan bir IP adresi üzerinden birden çok kullanıcının internete çıkmasını sağlayan bir yapıdır.

Hileciler senin adına mesaj yazabilir, IP numaranı görebilirler. Eğer bu ip adresi ortak(CGN gibi) değil sadece seninse virüs gönderebilir(bunu yapmak da her yiğidin harcı değildir), DDoS atabilir. Şu anda yapabileceğin tek şey modemi kapatıp açmak ve bilgisayarına sağlam bir AV indirmek.

Statik IP adresi kullanmıyorsanız, muhtemelen cgn IP bloğuna dahil olduğunuz varsayımında bulunarak, bu durumu umursamayın diyorum.
cgn, mevcut olan bir IP adresi üzerinden birden çok kullanıcının internete çıkmasını sağlayan bir yapıdır.

Ben de kullandığım interneti, IP adresimi ve yaşadığım şehri söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı