GTA Online'da nasıl para kazanılır?

Arpenix

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bayağı süredir GTA Online oynuyorum ve para kasmak çok zor geliyor. Treasure hunt vesaire yapıp sahte para basma merkezi aldım, 1 tane de yükseltmesini yaptım. Bayağı bir süre oynayınca anca 130.000 para alabiliyorum, sonuçta pasif gelir ama çok uzun sürüyor.

Şu an 600.000 civarı hesabımda para var, bu para ile ne yapabilirim? Çoğu kişi kosatka için paramı biriktirmem gerektiğini söyledi ancak $2.000.000'a kosatka aldıktan sonra hesit Prep'lerin parası var, kısacası uzun iş ve bana daha hızlı para kasabileceğim bir yöntem lazım.

Bir de işletmeme girmek için oyuna girdiğim zaman "m" tuşuna basıp Motorcyle'a üye olduktan sonra tekrar çıkış yapıp VIP'i görevlerini yaparken pasif gelirim devam eder mi?

Arkadaşlarınızla heist yapabilirsiniz. Aranızda eşit şekilde bölüşürseniz iyi para veriyor.

Şahıs olarak bunker teslimatı, parasıyla special cargo depolayıp satma, parasıyla bunker doldurup satma, office'teki teslimat, motorcyle club iş yerlerini parasıyla doldurup satma bence gayet verimli ve seri. Bunun dışında gelişince nightclub ve autoshop işlerine de girişilebilir.

Heist'ı çoğu kişi yapamıyor. Arkadaşlarla girince bile birileri hata yapıyor. Bu yüzden çok uzun sürüyor ve verdiği paraya çok da değmemeye başlıyor. Yapabiliyorsan tek başına veya hata yapmayan kişilerle seri şekilde heist yapmak çok daha mantıklı oluyor. İnternette videoları var, bakabilirsin.

Geri
Yukarı