GTA Online'da ne yapmalı?

Thwror

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle Xbox oyuncusuyum. Aim almak çok zor o yüzden silahla adam vurma görevleri yapamıyorum. Ben de bu nedenle eğer varsa işletme veya Gamepad'ten yapılabilecek kolay işleri öğrenmek istiyorum. 2.5m param var. White shark bundle ile gelmişti. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Hiçbir şey bilmiyorum Online hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ikisini alıp akabilirsin veya banka falan soy millete bulaş yarışlara gir.

Hocam nightclub alabilirsin pasif gelir sağlıyor sana popülariteyi yüksekte tutarsan yarım saatte 50k dolar geliyordu sanırsam görevleri de oldukça basit. Onun dışında oyunun verdiği bedava clubhousedan çeşitli businessler alabiliyorsun onlar da sana yüksek gelir sağlıyor.

Bu ikisini alıp akabilirsin veya banka falan soy millete bulaş yarışlara gir.

Zaten Xbox'ta Razer Cynosa ve Razer DeathAdder mouse takılı fakat GTA Online klavye mouse desteği vermiyor ne yapmam gerek.

Hocam nightclub alabilirsin pasif gelir sağlıyor sana popülariteyi yüksekte tutarsan yarım saatte 50k dolar geliyordu sanırsam görevleri de oldukça basit. Onun dışında oyunun verdiği bedava clubhousedan çeşitli businessler alabiliyorsun onlar da sana yüksek gelir sağlıyor.

Hocam nereden nasıl alacağım hiçbir bilgim yok ev nasıl alacağım garaj nasıl alacağım yardımcı olabilir miisniz size zahmet.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı