GTA Online'da neler yapılabılır?

Hurma Ağacı

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, GTA V story mode artık sıkıcı gelmeye başladı, ben de oyunu aldığımdan beri en fazla 2 kere girdiğim Online'a gireyim dedim. Premium Edition diye sanırsam ekstra 1 milyon param var. Heist oynamak istiyorum ama nasıl oynacağımı dahi bilmiyorum hangi simge neyi işaret ediyor bilmiyorum. Ayrıca oynayacak arkadaşımda yok. Nasıl heist oynayabilirim? Tek başıma heist yapabilir miyim? Ve arkadaşım olmasa dahi heist oynayabilir miyim?

Merhaba, GTA V story mode artık sıkıcı gelmeye başladı, ben de oyunu aldığımdan beri en fazla 2 kere girdiğim Online'a gireyim dedim. Premium Edition diye sanırsam ekstra 1 milyon param var. Heist oynamak istiyorum ama nasıl oynacağımı dahi bilmiyorum hangi simge neyi işaret ediyor bilmiyorum. Ayrıca oynayacak arkadaşımda yok. Nasıl heist oynayabilirim? Tek başıma heist yapabilir miyim? Ve arkadaşım olmasa dahi heist oynayabilir miyim?

Sadece ilk heisti tek yapabilirsin ve GTA Online oynamanı tavsiye etmem hilelerden geçilmiyor anca tek başına server açıp (yapması biraz karışık) para kasıp uyuşturucu mekanlarından arkadaşlarınla heist atarsın.

Arkadaş grubun yoksa heist yapmak tam bir işkence. Tek başına yapmak istiyorsan biraz para biriktirmelisin fakat o parayı biriktirene kadar canın çıkacaktır. Forumda hileye destek yok ama heist için gerekli olan denizaltıyı almak için bence para hilesi yap, aldıktan sonra normal bir şekilde oynamaya devam et.

Forumda her gün gta online oyun arkadaşı arayanlar için konu açılıyor, buraya bakmanı tavsiye ederim.

Heist yapmak istiyorsanız, heist özelliği olan bir ev almanız lazım. Ama Online oynanmaz, FiveM sunucularına bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı