GTA Online'da Satın Alınan Araç Modifiye Edilmiyor

Pars06

Centipat
İnternetten zırhlı ve siyah olan araçtan satın almıştım, arabayı ilk aldıgımda modifiye etmek istedim, modifiye yerine geldim, birkaç parça bir şey yükselttikten sonra yanlışlıkla modifiye yerinden çıktım. Çıktıktan sonra tekrar girmek istedigimde bu araç modifiye edilemez diye yazı çıktı, zaten zar zor para kazanılan bu Allah'ın belası oyunda o arabayı ne satabiliyorum ne de geliştirebiliyorum. Sinir krizi geçirecegim. Yardım edin, niye böyle hata veriyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araca ignition bomb tarzında bir şey taktıysanız tekrardan modifiye edilemiyor. Yükseltme açıklamasında da yazıyor olması lazım zaten.
E peki elimdemi kaldı bu araç? Modifiye ederken ne oldugunu bilmedim reboot tarzı birşeyleri de yaptım ondan olabilirmi? Nasıl elden çıkaracagım ben bunu? Aynı arabadan bir tane daha mı almak zorundayım?

Büyük ihtimal elinizde kaldı. Bazı insanlar destek ekibinden iade talebinde bulunup sonuç almışlar farklı satım alımlar için. Ancak ben destek üzerinden talepte bulunduğum zaman iadem gerçekleşmemişti. (Yanlışlıkla Mobile Operations Center almıştım.)

Büyük ihtimal elinizde kaldı. Bazı insanlar destek ekibinden iade talebinde bulunup sonuç almışlar farklı satım alımlar için. Ancak ben destek üzerinden talepte bulunduğum zaman iadem gerçekleşmemişti. (Yanlışlıkla Mobile Operations Center almıştım.)
Yok,elimde kalmadı.Telefondan arabayı patlatması için birini aradıgınızda (Hatırlamıyorum ama bomb falan yazıyordu ama belli ediyordu kendini) araba patlıyor,daha sonra kargo şirketinden tamir edip garajınıza tekrardan getirdiginizde aracı istediginiz gibi modifiye yapabiliyorsunuz sorun çözülüyor

Konu kapanabilir

Yok,elimde kalmadı.Telefondan arabayı patlatması için birini aradıgınızda (Hatırlamıyorum ama bomb falan yazıyordu ama belli ediyordu kendini) araba patlıyor,daha sonra kargo şirketinden tamir edip garajınıza tekrardan getirdiginizde aracı istediginiz gibi modifiye yapabiliyorsunuz sorun çözülüyor

Konu kapanabilir
eski konu özür dilerim fakat ne yaptığınızı tam anlatabilir misiniz lütfen?

Yeni konular

Geri
Yukarı