GTA Online'daki araçlara ne sıklıkla indirim geliyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fantezi için alınabilecek bir mekan. Diğerlerine nazaran fena değil ama çok da gerekli değil. Şimdilik paraya ihtiyacınız varsa almayın.

@R MR.X E Bu hafta Auto Shop'larda ve yükseltmelerinde %30 indirim var.

Son 1 aydır işletmelere indirim gelmiyormuş mesela. Normal haftada bir gelirdi. Yılbaşı etkinlikleri vs. derken sekteye uğramıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Haber ettiğiniz için teşekkürler. Hangarlara da indirim geliyor mu? Gelirse hangisini almak mantıklı olur sizce? Farkları var mı?

Fantezi için alınabilecek bir mekan. Diğerlerine nazaran fena değil ama çok da gerekli değil. Şimdilik paraya ihtiyacınız varsa almayın.

@R MR.X E Bu hafta Auto Shop'larda ve yükseltmelerinde %30 indirim var.

Son 1 aydır işletmelere indirim gelmiyormuş mesela. Normal haftada bir gelirdi. Yılbaşı etkinlikleri vs. derken sekteye uğramıştı.

Auto Shop'larda Maze Bank'ta görünmüyor. Onu nasıl alabilirim?

Son düzenleme:
Hangarlara da indirim geliyor mu? Gelirse hangisini almak mantıklı olur sizce? Farkları var mı?
Evet geliyor. Ben farklarını videodan izleyip öğrenmiştim. Çok ciddi farkları yok, yine konum olarak ve hangarın girişleri olarak fark var.

Askeri üste bulunan hangarlardan ortadakini almıştım:

1706284849434.png

Auto Shop'lar Maze Bank'ta görünmüyor. Onu nasıl alabilirim?
Haritadan LS Car Meet'i bulup girin, cutscene olacak. Daha sonra oradaki bir ablayla konuşmanız lazımdı sanırım. Onunla da gidip konuştuktan sonra Auto Shop'lar satın alıma açılıyor.

Evet geliyor. Ben farklarını videodan izleyip öğrenmiştim. Çok ciddi farkları yok, yine konum olarak ve hangarın girişleri olarak fark var.

Askeri üste bulunan hangarlardan ortadakini almıştım:

Eki Görüntüle 2097647

Haritadan LS Car Meet'i bulup girin, cutscene olacak. Daha sonra oradaki bir ablayla konuşmanız lazımdı sanırım. Onunla da gidip konuştuktan sonra Auto Shop'lar satın alıma açılıyor.
Almadığım sadece Nightclub, Salvage Yard ve Hangar kaldı. Hangisine öncelik vermek mantıklı sizce?

Geri
Yukarı