Çözüldü GTA Online'daki paramı nasıl azaltırım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İnth

Centipat
Daha fazla  
1685310928141.png

Zamanında hile yaparak para almıştım fakat böylesi çok sıkıcı olduğu için paramı azaltmaya karar verdim. Bu bankada ki parayı nasıl sıfırlayabilirim ya da Cheat Engine ile nasıl sıfırlayabilirim? Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Eki Görüntüle 1798013

Zamanında hile yaparak para almıştım fakat böylesi çok sıkıcı olduğu için paramı azaltmaya karar verdim. Bu bankada ki parayı nasıl sıfırlayabilirim ya da Cheat Engine ile nasıl sıfırlayabilirim? Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Yeni karakter oluşturup banka hesabındaki tüm parayı nakite aktarıp tekrar bu karaktere dönüş yapabilirsin. Para yok olmaz ama öbür karakterde kalır.

Eki Görüntüle 1798013

Bana atabilirsiniz (!)

Eki Görüntüle 1798013

Oyunda en pahalı ne varsa onları alıyorsun sonra yeni karakter oluşturuyorsun bitiyor. Uğraştırır ama Cheat Engine anında banlatır.

Paranın hepsini aniden çekmiyorsun. Sadece bir milyon çekebiliyorsun ama o şekilde de çok uzun sürer.

Gönderiliyorsa tüm paranı bana verebilirsin 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı