GTA Online'de hile kullanan biri istemediğim halde bana para attı

MEHM3TEMİR

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dediğim gibi bir hile bana GTA Online'de istemediğim halde para attı bu daha önce de başıma geldi ban yememiştim şimdi ban yeme sakıncam var mı veya da o mu yer banı?

Dediğim gibi bir hile bana GTA Online'de istemediğim halde para attı bu daha önce de başıma geldi ban yememiştim şimdi ban yeme sakıncam var mı veya da o mu yer banı?

Bu tip durumlarda size beklenmediği şekilde para geldiği için ban yeme ihtimaliniz var eğer ilk defa böyle bir şey oluyorsa tüm paraniz ve bazi eşyalariniz siliniyor 2.ye oluyorsa 5 hafta uzaklaştirma ve karakter silinmesi 3.de ise kalici ban diye biliyorum, Rockstar maalesef kimin nasıl banliyacağini nasıl düzelteceğini bir türlü çözemedi.

Ohoo benim kaç kere başıma geldi... Lise zamanlarıdna bi dünya hile de yaptım kendim. Hiçbir şey olmaz rahat ol. O kadar çok var ki böyle Rockstar baş edemiyor. Aslında yanlış bir şey ama her şey o kadar pahalı ve o kadar çok hile var ki insan mecbur hissediyor bir yerden sonra.

Bu tip durumlarda size beklenmediği şekilde para geldiği için ban yeme ihtimaliniz var eğer ilk defa böyle bir şey oluyorsa tüm paraniz ve bazi eşyalariniz siliniyor 2.ye oluyorsa 5 hafta uzaklaştirma ve karakter silinmesi 3.de ise kalici ban diye biliyorum, Rockstar maalesef kimin nasıl banliyacağini nasıl düzelteceğini bir türlü çözemedi.
Sence bu kadar üst düzey kod yazabilen çalışanları olan bir firma bunu istese düzeltemez mi?. Bilerek yapmıyorlar insanları banlıyorlar ki oyunu tekrar satın alsınlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı