GTA Plus üyeleri ücretsiz sekilde Rockstar oyunlarına sahip olacak!

Tekli olarak alınıyor mu?

Maalesef. İndirimlerde iyi fiyata düşer ama bu paket gözünüzde olsun. Veya paylaşımlı hesap kovalayın. İndirimlerde 200 liraya falan düşer. Zaten bu paket Steam platformunda kalsaydı kur zamı yüzünden muhtemelen 200 lirayı aşardı.

Güzel bir haber bence, şu zamlardan sonra böyle abonelik sistemleri ilaç gibi geliyor.

Arkadaşlar oyun aboneliği alınca hep bizim olup kütüphanemize mi ekleniyor yoksa abonelik boyunca mı oynayabiliyoruz? Ona göre abonelik alıp oyunları kütüphaneme ekleyeceğim. Konsolum Xbox

Arkadaşlar oyun aboneliği alınca hep bizim olup kütüphanemize mi ekleniyor yoksa abonelik boyunca mı oynayabiliyoruz? Ona göre abonelik alıp oyunları kütüphaneme ekleyeceğim. Konsolum Xbox.

Abonelik süresince dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Sadece bu üçleme değil başka oyunlar da gelecektir. Bir bakarsınız RDR2 ve GTA 5 ücretsiz olmuş. Kim bilir?

Sevmedim, GTA 5 ve GTA 4'e sahibim. Trilogy Definitive Edition gibi çöp gibi bir oyun için para vermezdim.

GTA 3, GTA vc, GTA SA oyunlarını sevenler için bu kadar büyük bir nimet yok. Geliştirilmiş grafikler, geliştirilmiş harita, geliştirilmiş waypoint sistemi gibi şeyler ile trilogy parasını hak etmiyor olsa da GTA+ abonesi olup bu oyunu sevenler trilogy Definitive versiyonlarını es geçerlerse üzüleceklerdir. Zaten sadece trilogy Definitive değil birçok yeni oyun gelecektir. Bakarsınız RDR2 bile ücretsiz verilir kim bilir?

GTA 3, GTA vc, GTA SA oyunlarını sevenler için bu kadar büyük bir nimet yok. Geliştirilmiş grafikler, geliştirilmiş harita, geliştirilmiş waypoint sistemi gibi şeyler ile trilogy parasını hak etmiyor olsa da GTA+ abonesi olup bu oyunu sevenler trilogy Definitive versiyonlarını es geçerlerse üzüleceklerdir. Zaten sadece trilogy Definitive değil birçok yeni oyun gelecektir. Bakarsınız RDR2 bile ücretsiz verilir kim bilir?
GTA 6 verilsin o benim için son nokta olur hemen dalarım üyeliğe 😂

Geri
Yukarı