Çözüldü GTA SA açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Merhaba, GTA SA'ya widescreen dosyası kurdum yani geniş ekran dosyaları. Biliyorsunuz ki GTA SA da Full HD çözünürlük yok fakat problem şu ki geniş ekran dosyasının içinde vorbisfile.dll diye bir dosya var onu içine atınca oyunum açılmıyor ama eski dosyayı eklediğimde açılıyor fakat geniş ekran olmuyor, sebebi ne olabilir? İşletim sistemim Windows 8.1 Pro (önceden olmuyordu)

Çözüm
CLEO ile birlikte kullanmayı deneyin. Yani hem CLEO yükleyin, hem de o kullandığınız modu.
Oyun orijinal ise olmaması normal çünkü orijinal halinde modlama yaparsanız oyun açılmıyor ya da mod açılmıyor.

İyi de oyunun orijinalinde de arkadaş istediği Widescreen modunu kuramaz. Kuralları okumanızı tavsiye ederim.

İyi de oyunun orijinalinde de arkadaş istediği Widescreen modunu kuramaz. Kuralları okumanızı tavsiye ederim.
Bilgisayarıma format attığımdan önce çalışıyordu modlar widescreen moduda.şimdi ne oldu hiç bir fikrim yok.

Widesscreen modunu sil dene.

Yukarıda söylemiştim. Widescreen modunu silince çalışıyor ama çok saçma bir durum. Widescreen silince de oyunun çözünürlüğü kötü oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı