Çözüldü GTA: SA açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren T.

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum. GTA: VC açılıyor fakat GTA: SA açılmıyor. Tüm uyumluluk modlarını denedim. GTA: Vc'de Windows XP uyumluluk modu çalışmıştı ama bunda çalışmadı. Çözümünüz var mı? Not: Ekran kartım Vulkan desteklemiyor.

Çözüm
Selam,
Bu bilgisayar > sistem > gelişmiş sistem ayarları > gelişmiş > performans ayarlar > veri yürütme engellemesi > alttaki yuvarlağı işaretleyip > ekle yazısına tıkla ve GTA'nın exe dosyasını oraya ekle uygula de bilgisayarını yeniden başlatıp dener misin?
Kesin çözüm değil Ben'de Vice City'de olmuştu yaptım çözülmüştü eskiden GTA:SA'da olmuştu diye hatırlıyorum bu çözümle onu da çözmüştüm umarım işe yarar sende de.
Selam,
Bu bilgisayar > sistem > gelişmiş sistem ayarları > gelişmiş > performans ayarlar > veri yürütme engellemesi > alttaki yuvarlağı işaretleyip > ekle yazısına tıkla ve GTA'nın exe dosyasını oraya ekle uygula de bilgisayarını yeniden başlatıp dener misin?
Kesin çözüm değil Ben'de Vice City'de olmuştu yaptım çözülmüştü eskiden GTA:SA'da olmuştu diye hatırlıyorum bu çözümle onu da çözmüştüm umarım işe yarar sende de.

Dosya Ekleri

• inşallah olur.PNG
    inşallah olur.PNG
    563,9 KB · Görüntüleme: 21
Çözüm
GTA SA'yı nereden indirdin?
BKBTB- Berkant.

Selam,
İşe yaradı. Sağol.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı