GTA:SA Araba Kullanırken Kasması

aukinT

Hectopat
Yer
Bolu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun orijinal, görevde araba veya motosiklet kullanırken lastiği patlak gibi sağa sola atıyor oyun kasıyor fakat FPS düşmüyor 100 150 civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
25 FPS'yi geçince oyun hızlanıyor o yüzden oynanışı bozuyor.
Şuan bilgisayar kullanmıyorum. Telefondan yazıyorum geçince tekrar deniyicem, önerin için teşekkürler.
İşe yaradı teşekkürler.
İşe yaradı gibi gözüktü bu seferde arabada hızlanınca oyun kasıyor donuyor 18 fps ye düşüyor fps limeter kapalı olduğunda ise araba sağa sola atıyor. Ben bu oyunu oynayamıcakmıyım ?
Oyuna FPS sınırlıyıcı konulmuyor mu ? FPS 60 sabitlemek yokmudur ? FPS Limiter kapalı olduğunda 60 FPS sabitlemek yokmu ?

Son düzenleme:
Şuan bilgisayar kullanmıyorum. Telefondan yazıyorum geçince tekrar deniyicem, önerin için teşekkürler.

İşe yaradı teşekkürler.

İşe yaradı gibi gözüktü bu seferde arabada hızlanınca oyun kasıyor donuyor 18 fps ye düşüyor fps limeter kapalı olduğunda ise araba sağa sola atıyor. Ben bu oyunu oynayamıcakmıyım ?
Oyuna FPS sınırlıyıcı konulmuyor mu ? FPS 60 sabitlemek yokmudur ? FPS Limiter kapalı olduğunda 60 FPS sabitlemek yokmu ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan yapılıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı