GTA:SA Batman oyununu nereden bulunur?

atalay10

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bundan 4 yıl once kuzenlerımın bilgisayarında GTA Batman oyunu vardı tıkladım Cj yerine Batman vardı ve GTA SA'dan çok farklıydı. Ölüyordum, hastanede doğunca böyle jokerler vardı seni vurmaya çalışıyordu. Ve bu oyun CD halindeydi, CD'sine de baktım mavi GTA Batman yazıyor ben bunu nereden bulabılırım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aradığın mod bu olabilir mi son dakikalarda joker de var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aradığın mod bu olabilir mi son dakikalarda joker de var.

Buna benzer ama bu değil mesela sokaklarda gezerken joker ve palyanço sana ateş ediyordu veya bir yerde doğunca.

Arkadaşlar merhaba bundan 4 yıl once kuzenlerımın bilgisayarında GTA Batman oyunu vardı tıkladım cj yerine Batman vardı ve GTA SA'dan çok farklıydı. Ölüyordum, hastanede doğunca böyle jokerler vardı seni vurmaya çalışıyordu. Ve bu oyun CD halindeydi, CD'sine de baktım mavi GTA Batman yazıyor ben bunu nereden bulabılırım?

O CD'den bulmanız gerekiyor bende GTA San Andreas örümcek adam modu vardı CD halinde satılmıyor artık galiba ama.

Geri
Yukarı