GTA: SA benzeri oyun önerisi

Hunters61

Hectopat
Yer
Guadalajara
Daha fazla  
GTA: SA'ya benzeyen güzel bir oyun önerisi verir misiniz? İstediğim çete savaşları vs. olması, eğer biliyorsanız GTA 5 için de çete modu atarsanız sevinirim.

Saints Row'u 10 kez oynamışımdır istediğim şey çete olan bir hikayesi olan oyundur scarface vb oyunlarını oynadım.

Sleeping dogs.
Scarface: The world is yours.
Mafia: The City of Lost heaven.
The godfather.
Grand Theft Auto: Vice City.

Hepsini oynadım, sadece Mafia: The City of Lost heaven ı oynamadım ama remake i çıkmıştı onu oynadım ve o oyun da bayağı bir bug var diye duydum.

Sleeping Dogs,
Saints Row.
Sleeping Dogs oynanmaya değer bir oyun fakat Saints Row biraz absürt. Bu arada inanmayacaksınız belki ama RDR 2 de çete de var posse(takım) olarak geçiyor. Nasıl bir oyun yapmışsa artık adamlar. İnanılmaz ya.

Yukarıda arkadaşların bahsettiği oyunların hepsi birbirinden güzel ama hiçbiri GTA havası vermez. GTA 5 için yabancı bir arkadaşım ve başka birkaç kişi gang scripti yazmıştı ve baya indirmesi vardı.
Şuraya bırakıyorum :

Los Santos'taki 3 gangden istediğinize katılıyorsunuz. Çete savaşları, çete işleri vs. çok iyi.
Hatta ve hatta şimdi baktım drive by olayları falan da var çok sağlam olmuş.

Sleeping dogs,
Saints Row.
Sleeping dogs oynanmaya değer bir oyun fakat Saints Row biraz absürt. Bu arada inanmayacaksınız belki ama RDR 2 de çete de var posse(takım) olarak geçiyor. Nasıl bir oyun yapmışsa artık adamlar. İnanılmaz ya.

RDR 2'yi indirirsem 10 gün beklerim :D boyutu az olan GTA San Andreas gibi bir oyun istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı