GTA: SA ENB Series kurunca açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Anilimo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon RX 6400
8x2=16 GB RAM
Intel H55 Anakart
Intel Core İ7 CPU 870 @3.00GHz
RAM
16
Ekran kartı
Nvidia GeForce GT 730
Anakart
İntel H55
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7 CPU 870 @ 3.00 GHz
Merhaba, GTA'ya ENB kurunca oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor ve açılmıyor. Sıfır kurulum ve tertemiz oyuna atsam bile açılmıyor. İstenilen gereksinimleri de karşılıyor sistemim. Nedenini anlamadım, garip şekilde açılmıyor.

1693094891998.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, GTA'ya ENB kurunca oyun hiçbir şekilde tepki vermiyor ve açılmıyor. Sıfır kurulum ve tertemiz oyuna atsam bile açılmıyor. İstenilen gereksinimleri de karşılıyor sistemim. Nedenini anlamadım, garip şekilde açılmıyor.

Eki Görüntüle 1919298
Kanka bilip bilmeden konuşma crack oyunla orjinalı arasındaki tek fark offlinede araçlar daha uzakta kalınca spawnlanmıyor 5 sene samp 1 sene mta oynadım.

Sorun windows 10 ile alakalı GTA San Andreas bu siteden v0.158 veya v0.076 sürümlerini indir o zaman açılıcaktır.
Son sürümlerde windows 10 ve windows 11 için sıkıntı yapabiliyor bazı ekran kartlarında.

Oyununuz orijinal mi crack mi? Orijinal ise orijinalini modlamak bayağı uğraştırıcı olabiliyor internetten orijinal oyunu modlamaya bakabilirsiniz.

Hocam normalde orijinal, orijinale kurdum açılmadı sonra crack indirip kurdum yine tepki vermedi.

Kanka bilip bilmeden konuşma crack oyunla orijinalı arasındaki tek fark offlinede araçlar daha uzakta kalınca spawnlanmıyor 5 sene SA:MP 1 sene MTA oynadım.

Sorun Windows 10 ile alakalı GTA San Andreas bu siteden v0.158 veya v0.076 sürümlerini indir o zaman açılacaktır.
Son sürümlerde Windows 10 ve Windows 11 için sıkıntı yapabiliyor bazı ekran kartlarında.

Şimdi indirip deneyeceğim aynı şekilde bende 5 yıllık bir SA:MP oyuncusuyum.

Kanka bilip bilmeden konuşma crack oyunla orijinalı arasındaki tek fark offlinede araçlar daha uzakta kalınca spawnlanmıyor 5 sene SA:MP 1 sene MTA oynadım.

Sorun Windows 10 ile alakalı GTA San Andreas bu siteden v0.158 veya v0.076 sürümlerini indir o zaman açılacaktır.
Son sürümlerde Windows 10 ve Windows 11 için sıkıntı yapabiliyor bazı ekran kartlarında.

Bilip bilmeden konuşmuyorum dostum konuşma tavrın saçma, Rockstar Games Launcher üzerinden GTA san Andres'a sahibim ve Türkçe Yama'a bile izin vermiyorlar oyun tekrardan eski dil dosyalarını geri yüklüyor.

Geri
Yukarı