GTA: Sa görev gelmiyor

öyle bi görev gelmedi önüme hocam

hocam haritanın hepsini açtım ama hayla bişi yok

hocam ben 1.0 versiyonunu kurdum gta ondan kaynaklanan bi durum olabilirmi?
yabancı kaynaklardan araştırıp sana yazacağım hocam. Sadece steamden indirdiğin için de böyle olabilir çünkü rockstar games bir aralar crack dosyaları veriyormuş kullanıcılara. Gta San için de böyle midir bilmiyorum.

Arkadaşlar og log pary görevini yaptıktan sora hiçbir şekilde görev gelmedi ve herhangi bir dosya eksik değil. Steam üzerinden indirdim, neden görev gelmiyor?
Beyler çözdüm sorun 1.0 sürümünde
yabancı kaynaklardan araştırıp sana yazacağım hocam. Sadece steamden indirdiğin için de böyle olabilir çünkü rockstar games bir aralar crack dosyaları veriyormuş kullanıcılara. Gta San için de böyle midir bilmiyorum.
hocam çözdüm ben yardımınız için teşşekürler yinede sorun 1.0 sürümündeymiş yada kurdum cleo dosyasında cleo kurcam zaman 1.0 geçmem gerek ve ondan sorada görevler gelmiyor bende kurmadan görevler devam etim hepsi geldi oyunnu %70 tamamladım

Beyler çözdüm sorun 1.0 sürümünde

hocam çözdüm ben yardımınız için teşşekürler yinede sorun 1.0 sürümündeymiş yada kurdum cleo dosyasında cleo kurcam zaman 1.0 geçmem gerek ve ondan sorada görevler gelmiyor bende kurmadan görevler devam etim hepsi geldi oyunnu %70 tamamladım
Cleo mod dosyası kurduğunuzu keşke belirtseydiniz. Sorun çözüldüyse mesele yok :)

Geri
Yukarı