GTA SA görev gelmiyor

OttoSlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. GTA SA oynuyorum Eddie Pulaski'yi öldürdüm. ama ondan sonra görev gelmedi. Son Save'den tekrar oyunu baştan açtım, karakteri öldürdüm falan ama sonuç değişmedi. Bunu nasıl çözebilirim? Çok da sardıydı oyun halbuki.

Oyunun Fandom Wiki'sinde yazan bilgi şu şekilde,

There is no monetary reward for this mission, however, the mission Saint Mark's Bistro is unlocked, if the missions Freefall, Green Goo and Madd Dogg are done.

Freefall, Green Goo ve Madd Dogg görevlerini de yaptıysan bahsedillen Aziz görevinin açılmış olması gerekiyor. Eğer açılmadıysa kayıt dosyanda hata oluşmuş olabilir.

Oyunun fandom Wiki'sinde yazan bilgi şu şekilde,

Freefall, Green goo ve madd dogg görevlerini de yaptıysan bahsedillen aziz görevinin açılmış olması gerekiyor. Eğer açılmadıysa kayıt dosyanda hata oluşmuş olabilir.

Freefall yaptım Green goo yapmadım karşıma çıkmadı madd Dogg'u kurtardım.

Green Goo görevinin gereksinimlerinde karakterin şişmanlığının %60'ın altında olması gerektiği yazıyor. Eğer böyle bir durum varsa belki bundan karşınıza çıkmamıştır.

Green goo görevinin gereksinimlerinde karakterin şişmanlığının %60'ın altında olması gerektiği yazıyor. Eğer böyle bir durum varsa belki bundan karşınıza çıkmamıştır.

Green goo görevi hiçbir şekilde karşıma çıkmadı cj şişman değil Gym'de kendim kaslı yaptım cji kız arkadaşlarla buluştuktan sonra oluşan yağ eritmek için sürekli gym gittim.
bu arada hiç bir şekilde hile kodu yazmadım

Merhaba. GTA SA oynuyorum eddie Pulaski'yi öldürdüm. ama ondan sonra görev gelmedi. Son Save'den tekrar oyunu baştan açtım, karakteri öldürdüm falan ama sonuç değişmedi. Bunu nasıl çözebilirim? Çok da sardıydı oyun halbuki.

Olay şeymiş terk edilmiş hava limanındaki uçak simgesi görevmiş ona git yanında zaten kırmızı işaret var oradan göreve gir oyuna devam et.

Olay şeymiş terk edilmiş hava limanındaki uçak simgesi görevmiş ona git yanında zaten kırmızı işaret var oradan göreve gir oyuna devam et.

Pulaskiyi öldürdükten sonra bana da görev gelmedi bende araştırdım ve bu yazıya denk geldim ben o uçak simgesini minigame gibi bir şey sanıyordum meğerse görevmiş uçak görevlerini bitirdikten sonra yeni görevler geldi Allah razı olsun.

Geri
Yukarı