GTA SA, GTA VC ve GTA III Neden Steam'den Kaldırıldı?

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Merhabalar. Yeni haberim oldu. Steam'den eski GTA Oyunları olan GTA San Andreas, GTA Vice City ve GTA III kaldırılmış. Bunun nedeni nedir? Bende şu anda GTA San Andreas var ama GTA Vice City ve GTA III almayı düşünüyordum. Galiba bunların yenilenmiş versiyonları gelecekmiş yerine. Benim bilgisayarım büyük ihtimal yenilenmiş versiyonlarını kaldırmayacak. Eskilerini oynamak için bir yöntem yok mu korsan dışında?

Trilogy versiyonunu satmak için sanırım. Başka platformlarda yoksa tek çözüm korsan oluyor.

Merhabalar. Yeni haberim oldu. Steam'den eski GTA oyunları olan GTA San Andreas, GTA Vice City ve GTA III kaldırılmış. Bunun nedeni nedir? Bende şu anda GTA San Andreas var ama GTA Vice City ve GTA III almayı düşünüyordum. Galiba bunların yenilenmiş versiyonları gelecekmiş yerine. Benim bilgisayarım büyük ihtimal yenilenmiş versiyonlarını kaldırmayacak. Eskilerini oynamak için bir yöntem yok mu korsan dışında?

Yok zaten Rockstar uyarmıştı ve kaldırıldı Remastered halleri çıkacak diye.

Merhabalar. Yeni haberim oldu. Steam'den eski GTA Oyunları olan GTA San Andreas, GTA Vice City ve GTA III kaldırılmış. Bunun nedeni nedir? Bende şu anda GTA San Andreas var ama GTA Vice City ve GTA III almayı düşünüyordum. Galiba bunların yenilenmiş versiyonları gelecekmiş yerine. Benim bilgisayarım büyük ihtimal yenilenmiş versiyonlarını kaldırmayacak. Eskilerini oynamak için bir yöntem yok mu korsan dışında?

İnternette Steam keyleri satılıyor diyenler olmuştu galiba onlar dışında başka yol yok.

Önceden satın aldıysan hala oynayabilirsin. Başka türlü Steam'den satın alamıyorsun. Ürün kodu satan olur belki ancak fiyat konusunda memnun etmeyebilir. Yenilerini beklemen gerek. Ha bence oynayacaksan bekle. İlla eski sürüm diyorsan korsanları daha iyi çalışıyor. :D

Kütüphaneden doğru mağaza sayfasına girebiliyorum. 😀
Ekran görüntüsü 2021-10-19 191905.png

Yenilenmiş versiyonunu bilgisayarımın kaldırmayacağını düşünüyorum. Büyük ihtimal ahım şahım grafikler yapacaklar. Korsana da virüs olayı yüzünden güvenmiyorum ve oynarken kendimi kötü hissediyorum bedava bir şeyi ücretsiz kullandığım için.

Linkini atarmısınız sayfanın? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı