GTA SA için hiç kasmayacak grafik modu önerisi

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben laptopum için GTA SA grafik modu önerisi almak istiyorum. Bu aralar grafik modu arıyorum genellikle 5-10 MB arasında modlar oluyor onlar gerçek midir? Bilemiyorum. Arayacağım grafik modu düşük sistem için olacak.
Renkler ve gölgeler canlı olması yeterli yani oyun canlı olsun isterim normal halinden sıkıldım çok soluk duruyor bu arada sistemimi yazayım.

-İntel Core i5 5210u.
- Intel HD Graphics 4400 (2gb)
-4GB RAM.
-128MB VRAM.

Harici ekran kartım yok bahsettiğim (intel HD graphic) dahili grafiktir.
Hiç kasmayacak bir grafik modu olursa iyi olur.

Önerilerinizi bekliyorum bu konu her zaman günceldir :)

GTA San Andreas'ın PC versiyonu PS2 versiyonunda olmayan muazzam ışıklandırmalara, renklere sahip değil ve sizin dediğiniz gibi oyun soluk, renksiz görünüyor. Daha önce San Andreas için grafik modu kullanmadım fakat size SkyGfx modunu önerebilirim. Oyun PS2'deki görünüşünü alıyor ve bence solukluk hissi gidiyor. İsterseniz yanında Widescreen Fix de kurarak oyun zevkinizi arşa çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu modlar sisteminizde rahatlıkla oynanabilir. Alttaki resimde söylediğim iki modun oyunda kurulu olduğu zaman nasıl gözüktüğü mevcut.

asd.jpg

GTA San Andreas'ın PC versiyonu PS2 versiyonunda olmayan muazzam ışıklandırmalara, renklere sahip değil ve sizin dediğiniz gibi oyun soluk, renksiz görünüyor. Daha önce San Andreas için grafik modu kullanmadım fakat size SkyGfx modunu önerebilirim. Oyun PS2'deki görünüşünü alıyor ve bence solukluk hissi gidiyor. İsterseniz yanında Widescreen Fix de kurarak oyun zevkinizi arşa çıkarabilirsiniz. Ayrıca bu modlar sisteminizde rahatlıkla oynanabilir. Alttaki resimde söylediğim iki modun oyunda kurulu olduğu zaman nasıl gözüktüğü mevcut.

Sağol ama ps2 grafikleri bana çok karanlık geliyor.
Acaba bu grafik modunu rahatça oynayabilirmiyim ?

SoftLove 2.0 Final ENB (Düşük PC için)
thb_1610736695_Screenshot_001.jpg

.

PS2 grafikleri hakikaten güzel. Vice City ve San Andreas'ı ben böyle oynadım açıkcası.
Hem düşük grafik isteyip bir de kızgın atanlar galiba paranoyak. Adam ne güzel açıklamış.

PS2 grafikleri hakikaten güzel. Vice City ve San Andreas'ı ben böyle oynadım açıkcası.
Hem düşük grafik isteyip bir de kızgın atanlar galiba paranoyak. Adam ne güzel açıklamış.
En iyi grafik mobil portunda bence. PC grafikleri kötü cidden klavye fare veya Gamepad bağlanıp telefondan oynanabilir.

GTA San Andreas mobile = Azıcık araba shader'i + Az da oyuncu gölgesi.
PS 2 grafikleri hala daha iyi ve oyun PC'de daha stabil ve tam.
Değil. PC Steam sürümü sıkıntılı zaten. Downgrade falan yapman gerekiyor düzgün çalışması için ve ayriyeten kendin 30 FPS kilidini kaldırman lazım 60 FPS oynamak için. PS2 sarı filtre + 480p zaten.

Değil. PC Steam sürümü sıkıntılı zaten. Downgrade falan yapman gerekiyor düzgün çalışması için ve ayriyeten kendin 30 FPS kilidini kaldırman lazım 60 FPS oynamak için. PS2 sarı filtre + 480p zaten.
Crack? FPS kilidini kaldırmak artık çocuğun bile yaptığı bir iş. Anti aliasing arttırıp PS2 grafik modu ile Mobile'in karanlık havasından daha iyi bir hava verir. Steam versiyonu kullanan yok artık. Herkes crack kullanıyor.

Crack? FPS kilidini kaldırmak artık çocuğun bile yaptığı bir iş. Anti aliasing arttırıp PS2 grafik modu ile Mobile'in karanlık havasından daha iyi bir hava verir. Steam versiyonu kullanan yok artık. Herkes crack kullanıyor.
Belki konu sahibi crack kullanmıyor? Nerden biliyorsun? Herkesin crack kullanması PC sürümünün sorunlu olduğunu değiştirmiyor. Ve FPS kilidini kaldırmak zor demedim zaten. Ekstra uğraş gerekli ki mobil portta buna gerek yok o yüzden.

Geri
Yukarı