GTA SA için kurulan Türkçe yama silinmiyor

Yunus EmreTR

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. GTA SA için Türkçe yama kurdum fakat çok saçma çevirmişler. Silmek istedim, bu yüzden oyunu sildim ve geri yükledim. Fakat oyun yine türkçeydi. Yama setup gibi bir şeydi(hayatımda ilk defa yama kurdum bu yüzden tüm yamalar böyle mi bilmiyorum). Oyunun kurulu olduğu dosyayı seçmemi istemişti ve ben oyunumu program files X86'ya kurmuştum. Onu seçtim. Oyunu silip geri yüklediğimde yine program files X86'yı seçtim ve türkçeydi başta söylediğim gibi. Yine sildim ve bu sefer program filesa yükledim. Sorun çözüldü ama sebebini bilmediğim şekilde bazı kurduğum modlar(araba modu, efekt modu vs.) Çalışmadı ve sürekli oyundan attı. Yeni save açtım yine aynı sorun. Ben bu yamayı nasıl silebilirim?

Program Files veya Program Dosyaları (x86)'nın içinde yüklediğin GTA SA'nın tamamı olacak. O dosyayı tamamen sil ve tekrar yüklemek istediğin GTA SA'yı yükle.

Program Files veya Program Dosyaları (x86)'nın içinde yüklediğin GTA SA'nın tamamı olacak. O dosyayı tamamen sil ve tekrar yüklemek istediğin GTA SA'yı yükle.
Umarım çözülür.

Komut İstemi (cmd) yönetici olarak açıp şu kodu gir:
Kod:
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\gtasaturkce_is1" /f

Not: bu kod yamayı kaldırmaz, yalnızca registry'de yamanın kurulu olduğu bilgisini siler.

Usta ben nasıl silineceğini bilmediğim için ilkini silmeden başka bir tane daha indirmiştim. İlki silindi ama ikincisi aynı komutla silemiyorum.(1.0 olanı silemiyorum)
Ekran görüntüsü 2023-10-21 002118.png
Ekran görüntüsü 2023-10-21 142859.png

Komut İstemi (cmd) yönetici olarak açıp şu kodu gir:
Kod:
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\gtasaturkce_is1" /f

Not: bu kod yamayı kaldırmaz, yalnızca registry'de yamanın kurulu olduğu bilgisini siler.

Bahsettiğim yöntem GTA TR yaması için, diğer yamayı nasıl kaldırabileceğiniz hakkında bilgim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı