GTA SA mobil indirmeye değer mi?

MATRİX TEYZEE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. İnşallah dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Arada bir kafa dağıtmalık GTA SA mobil indirmeye değer mi? Tabii ki APK kurup Cleo mod menü yapacağım.

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar nasılsınız umarım iyisinizdir inşallah dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Arada bir kafa dağıtmalık GTA SA mobil indirmeye değer mi tabii ki APK kurup Cleo mod menü yapacağım.

GTA SA mobil sarar, ben eskiden oynuyordum PC ile hikaye farkı falan yok.

Mobil oyunlardan nefret ediyorum ben şahsen. Bu GTA San Andreas'i de Grove Street Games'in yaptığını unutmayalım. Rockstar yapmadı bu oyunu.

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. İnşallah dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konuya geçeyim.

Arada bir kafa dağıtmalık GTA SA mobil indirmeye değer mi? Tabii ki APK kurup Cleo mod menü yapacağım.

Değer keyifli vakit geçer.
Mobil oyunlardan nefret ediyorum ben şahsen. Bu GTA San Andreas'i de grove street Games'in yaptığını unutmayalım. Rockstar yapmadı bu oyunu.

GTA SA PC versiyonundan pek farkı yok.

Gayet keyifli. Benim için en az PC kadar sarıyor 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı