GTA SA Mobile mod yüklemek

Tugayakajesus

Yoctopat
Daha fazla  
GTA SA mobil satın aldım ve mod yüklemek istiyorum. Cleo da kurdum ama YouTube'a ne kadar baksam da düzgün mod yükleme videosuna denk gelemedim. Bilen var mı acaba? Araç kiyafet hot coffe falan yükleyeceğim. Ayrıca Cleo olmasına gerek var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef hocam telefona kadar geldi ama kimse nasıl olduğunu paylaşmıyor APK indirdim orijinal indirdim Cleo kurdum gene de bulamıyorum nasıl yapicahimi.

Ben biliyordum bir vidodan izleyip yapmıştım 3 parmağını soldan, sağa çekince "mod menu" geliyordu harika bir şeydi yapılışını bulursam atarım sana da kral.

Cleo kurmayi biliyorum bahsettiğim şey mod kurmak arabadır yapılardır o tarz modlar.

Orasını bilmiyorum kral kusra bakma bende mod menu sandım özür dilerim.

Usta eskiden bende yapmış'tım araç modu şimdi hatırladım gittim baktım buldum videoyu ama Tofaş modu yapıyor is görür mü?

@Tugayakajesus

Son düzenleme:
Orasını bilmiyorum kral kusra bakma bende mod menu sandım özür dilerim.

Usta eskiden bende yapmış'tım araç modu şimdi hatırladım gittim baktım buldum videoyu ama Tofaş modu yapıyor is görür mü?

@Tugayakajesus
Ben de buldum teşekkür ederim sorun GTA sa img toolu android 11de calismiyor olması onun için de bir video buldum şimdi denicem

Yeni konular

Geri
Yukarı