GTA SA nasıl akıcı oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Emir13

Hectopat
Merhaba, geçenlerde YT de dolanıyordum. Bir video gördüm. Adamın GTA SA'sı çok akıcıydı. 1920X1080 oynuyordu. Ben nasıl öyle akıcı oynarım yardım eder misiniz? Monitörüm 75Hz. Bahsettiğim video bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu video 1080P 60FPS çekilmiş orada önemli olan 60FPS olması. Başka birinden aynı oyunu 1080P 60FPS izlerseniz gene akıcı gelir. Fakat o adam oynarken sizin gördüğünüz gibi görmüyor. Video kalitesiyle ilgili tamamıyla.
Alakası yok.

Önce ben sorayım oyun orijinal mi korsan mı diye? Korsansa gerek yok. :D Çözünürlüğü ve grafik ayarlarını arttırarak fps kilidini kapatmanız yeterli olacaktır. Ancak belli başlı görevler fps kilidi olmadan geçilmiyor niye geçemiyorum diye düşünmeyin sonra.

Önce ben sorayım oyun orijinal mi korsan mı diye? Korsansa gerek yok. :D çözünürlüğü ve grafik ayarlarını arttırarak FPS kilidini kapatmanız yeterli olacaktır. Ancak belli başlı görevler FPS kilidi olmadan geçilmiyor niye geçemiyorum diye düşünmeyin sonra.

Vallahi orijinalinden se korsan daha iyi diyorlar korsan benimki.

Geri
Yukarı