GTA SA neden hala oynanıyor?

Aslında Harita büyük ve 3 tane şehir olduğu için senaryo gereği Los Santos'dan ayrılıp diğer şehirlerde de görevler yapmamız gerekiyordu. Ama Big Smoke ve Ryder karakterleriyle birlikte bu şehirlerde bir çok görevler yapıp, maceralara atılsaydık, oyunun sonlarına doğru ihanet ettiklerini fark etseydik daha iyi ola bilirdi bence. Yani bu karakterlere hikaye de daha fazla yer verilmeliydi. Özellikle Ryder karakterini küçüklüğümden beri tarzı ve eğlenceli tavırlarından dolayı çok sevmişimdir. Maalesef karakterin de ölümü etkileyici olmadı. Basit bir şekilde harcandı.

Bence de.

Nostaji ve hikayesi yüzünden.

Hocam burada yazdığı gibi orijinale mi döneyim sizce?

@Ostap Bender

Hocam ben orijinal oyuna dönüp Definitive Edition Project modunu kurup oynayın derim. Ama tabiki hangisini oynamak sizin terchiniz.
D.E.P modunu kurdum hocam orijinalini de oynayabilirim. Sadece San Fierro bölgesine kadar gideceğim yolculukta tekrar oynadığım için sıkılıp bırakır mıyım diye ümitsiz kalıyorum.

D.E.P modunu kurdum hocam orijinalini de oynayabilirim. Sadece San Fierro bölgesine kadar gideceğim yolculukta tekrar oynadığım için sıkılıp bırakır mıyım diye ümitsiz kalıyorum.
Eğer orijinal oyunda sıkılırsanız Definitive Edition'da kaldığınız yerden devam ede bilirsiniz hocam.

Eğer orijinal oyunda sıkılırsanız Definitive Edition'da kaldığınız yerden devam ede bilirsiniz hocam.
İyi fikir hocam sağ olun. Orijinalinin benim için ayrı bir çekiciliği var nedense. Definitive versiyonu rengarenk bunda bir problemim yok ama SA gibi karanlık tonda bir oyunda göze batıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…