GTA: Sa ses dosyası nereden indirilir?

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Rockstar eski oyunu kaldırdı o yüzden korsan indirmek zorunda kaldım.
Korsanda oyunun ara sahneden gelen sesi falan yok, güvenilir bir yer var mı ses dosyasını indirebileceğim?

Arkadaşlar Rockstar eski oyunu kaldırdı o yüzden korsan indirmek zorunda kaldım.
Korsanda oyunun ara sahneden gelen sesi falan yok, güvenilir bir yer var mı ses dosyasını indirebileceğim?
Bir bakabilir misiniz, bilmiyorum?

Techonpatta korsan link yasak o yüzden telefon numaranızı verirseniz normal olarak nereden indireceğinizi atabilirim size.

Hocam oyunu muhtemelen sıkıştırılmış indirmişsiniz. Oyunun çoğu ses dosyası zaten. Sıkıştırılmamış halini indirebilirsiniz.

Hocam oyunu muhtemelen sıkıştırılmış indirmişsiniz. Oyunun çoğu ses dosyası zaten. Sıkıştırılmamış halini indirebilirsiniz.
hocam onlara baktım da sitenin indirme hızı kötü olduğundan 100 kb'da falan iniyor. Google drivedan indirmeye çalıştığımda çok daha hızlı.

Geri
Yukarı